Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ja też bioshock za 1$ :D

http://i.imgur.com/vjtAKwE.png

Burnout 2, 3, 4. Te 2 od góry już miałem, nie mam już nawet daawno ps2 no ale... Burnout 3 to moja ulubiona gra i nie mogłem się powstrzymać XD Więc z zakupu Burnouta 4 wyszło 2, 3 i 4 :D

 

http://i.imgur.com/XD9hJGb.jpg

Edytowane przez bololabich
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Aż do od mw2 (mw 1 i waw retail) do ghosta kupowałem wszystkie cody na steamie i niestety nawet nw czy multi ghosta jest fajne bo po tak długim czasie od premiery miałem czas pograć może łącznie z 1h na multi :( OPS 1 i 2 wymiata :)

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

 

 

Zaparz sobie meliski czy czegoś, bo to chyba najgorsze multi w call of duty w jakie grałem...

 

Póki co jestem po drugim browarze i spokój jest, poza tym ja do multiplayerów zawsze podchodzę z rodzajem takiego zacietrzewienia i stawam na głowie żeby mieć zawsze dobry bilans KD. 

Link to post
Share on other sites

FL Studio:)

 

Mógłbym zapytać gdzie i w jakiej cenie? Pewnie drogo, a o wtyczkach już nie mówię - ceny nawet po parę tysięcy za jedną z zestawem banków  :(

Już od dłuższego czasu się zastanawiam nad oryginałem, ale cena potrafi dosadnie pokazać że to zabawa dla bogatych  :D

Edytowane przez kamyl
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@kamyl, z tymi cenami to chyba w każdej branży jeśli chodzi o oprogramowanie. Dopóki nie zarabia się naprawdę poważnych pieniędzy, to ceny programów są... Druzgocące. No i mógłbym dodać dopisek, że to tak u nas w Polsce już jest, ale nie będę przeginał z tym narzekaniem  :P

 

Mnie bardziej kusi zakup Studio One, ale to może kiedyś, jak muzyka przestanie być tylko hobby  :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...