Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

odkreć blokade z bębna
To to zrobiłem zaraz po zakupie ... A nawet nie jestem ciekaw co by było gdybym tego nie odkręcił Ale na 3 śrubach to myślę że nawet silnik by nie ruszył.

 

 

To siadaj na niej.
 

Kładę 10 kg hantel i wtedy jest spokój, ale początkowo to właśnie tak robiłem :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czesiek, zamknij juz twarz i nie wypowiadaj sie na moj temat, klapiesz dziobem i zgrywasz znafce, a jestes tylko cienkim w uszach gimbusem.

Nowaj, "Mądrości Czesia" byłyby popularne jak zeszyty - tak jedno, jak i drugie to zbiór pustych kartek. ;)

 

 

zarzekał się już, że więcej na to forum nie wejdzie.

Nie podpuszczam Cię, ale nie masz psychiki by mu to ułatwić.. :menda:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak co weekend 

http://s24.postimg.org/fpd6m3d5x/2015_05_15_427.jpg

 

Za mało piwa, " Dusza mnicha"

 

http://s28.postimg.org/xyz7os26l/2015_05_15_428.jpg

 

Głodny?! Na co czekasz!

 

http://s2.postimg.org/5ov9rukxl/2015_05_15_430.jpg

 

Foch żony, której dziś miało nie być. Bezcenny 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Ale na 3 śrubach to myślę że nawet silnik by nie ruszył.
 

 

Śruby mają trzymać fartuch bębna, po to żeby w trakcie transportu całość nie latała na wszystkie strony. Można wstawić pranie pomimo tych śrub. Inna sprawa, że wtedy pralka skacze jak szalona a łożysko dostaje nieźle po du**e.

 

Myślicie że pralki na wystawach mają zdjęte blokady?

Link to post
Share on other sites

 

 

Myślicie że pralki na wystawach mają zdjęte blokady?

 

Przeżyłem 32 lata bez zagłębiania się w ten problem, nigdy również nie próbowałem uruchomić pralki stojącej na wystawie, ale strzelam, że nie - nie widzę celowości zdejmowania blokad przed sprzedażą. Niemniej za eksperta się nie uważam, a dodatkowo, o zgrozo, posiadam pralkę Samsung'a, więc zbytnio bym się nie zdziwił, gdyby było odwrotnie.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

nigdy również nie próbowałem uruchomić pralki stojącej na wystawie

 

A to jest błąd Nr 1.

Jako przykład mogę podać moją rodzicielkę. Około 9 lat temu poszła do sklepu wybrać sobie automat. Kupiła jakiś tam model LG bo miała ciekawe funkcje, była stosunkowo mała i posiadała 5 lat gwary.

Nie włączali bo nie było potrzeby.

 

Pralka przyjechała, pierwsze uruchomienie celem mycia (zalecane przez producenta) i.... silnik pracuje tak cicho jak turbina Supry o mocy 2000KM albo silnik odrzutowy.

 

Znajomy trudniący się naprawą sprzętu AGD stwierdził, że to psi obowiązek sprzedającego aby pokazał jak pracuje dana pralka.

 

Gwoli ścisłości najciekawszym wynalazkiem jest silnik indukcyjny w nowych pralkach LG - unikać jak ognia.

Link to post
Share on other sites

Śruby mają trzymać fartuch bębna, po to żeby w trakcie transportu całość nie latała na wszystkie strony. Można wstawić pranie pomimo tych śrub. Inna sprawa, że wtedy pralka skacze jak szalona a łożysko dostaje nieźle po du**e.

 

Myślicie że pralki na wystawach mają zdjęte blokady?

Nieźle pojechałeś, fartuch bębna? A co to jest?

 

Jak łożysko dostaje po du**e przy nie zajętych blokadach? Nie jest to możliwe.

Sorry nie masz pojęcia, nie udawaj znafcy

Edytowane przez radam5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

A to jest błąd Nr 1.
No tak. Przecież te urządzenia kupujemy tak często, że już każdy z nas od dawna powinien  mieć opanowany schemat, w/g którego pralkę należy wybrać, sprawdzić w sklepie i kupić.

Gdyby Cześkowi pralka nie wychodziła z łazienki i nie zaglądałaby mu do pokoju, to o jej istnieniu do dzisiaj nie miałby pojęcia.

 

 

 

Gwoli ścisłości najciekawszym wynalazkiem jest silnik indukcyjny w nowych pralkach LG - unikać jak ognia.
Ponieważ? 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Dokładnie. Na razie Garrett Ace 150, ale przymierzam się do Ace 350 lub coś w ten deseń.

Garetta kiedyś Tata miał, fischer też był, znajdzie się też poskładany ręcznie, obecnie mamy jakiegoś Tesoro. Niestety Tata nie ma czasu, kiedyś z nim jeździłem na cały dzień, teraz pewnie samego mnie nie puści, a dojechać też nie mam jak.

 

Link to post
Share on other sites

Nieźle pojechałeś, fartuch bębna? A co to jest?

 

Jak łożysko dostaje po du**e przy nie zajętych blokadach? Nie jest to możliwe.

Sorry nie masz pojęcia, nie udawaj znafcy

Wybacz mi, że po 6 browarach nazwałem zbiornik bębna fartuchem. Ale skoro nie wiesz co to jest fartuch w pralce to raczej nie mamy o czym gadać.

 

Poza tym gdybyś wiedział jakie dwa elementy łączą śruby (blokady), to może byś doszedł do tego w jaki sposób łożysko dostanie po du**e gdy wsadzi się pełne pranie.

Link to post
Share on other sites

Czy ja wyglądam na wszechwiedziącego?
Wiem tyle ile chce wiedzieć i ile muszę, a że przez ostatnich 5 lat wynajmu mieszkań reanimowałem kilka pralek od starego polara po nowego indesita to wiedzy wpadło.

Link to post
Share on other sites

@sid

 

To jest mniej więcej to, o czym mówię, tylko bardziej rozwinięte. W grach nie odczułem żadnej różnicy względem starego Logitecha, ale pisanie to zgoła inna bajka. Inną sprawą jest rodzaj przełączników, gdzie feelingu MX Blue nie zapewni żadna klawiatura membranowa. Nie wspominam już o fakcie, że może być to całkiem skuteczne narzędzie do obrony. :>

 

Czesław już dawno z siebie debila nie robił. :/

Każde szanujce się forum, winno mieć wioskowego głupka. Czesław doskonale sprawdza się w tej roli.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...