Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Sid i jacek, kurcze nie wiem czy mówicie to z ironia czy jak

 

Dokładnie, tak jak pisze Biafra, klawiatura jest świetna!

 

 

W sumie w CAL lubił pęknąć pałąk, więc może być i "Urvana"

 

Mam te słuchawki od bardzo dawna i pałąk trzyma się dzielnie, za to kabel, to z deka lipa :)

Moja córka pałąkowi nie dała rady, ale kabel zgryzła prawie na amen, ponadto po jakimś czasie padł przy prawej muszli.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam te słuchawki od bardzo dawna

To pewnie masz jeszcze wersję na starych driverach, legenda głosi, że znacznie lepsze, nie miałem niestety porównania, ja mam wersje na nowych i moim zdaniem są to jedne z lepszych słuchawek do 100 zł, bardzo uniwersalne jeśli ktoś szuka funowego, zwiewnego brzmienia.

 

 

 

za to kabel, to z deka lipa

Słyszałem takie opinie właśnie - mój o dziwo się trzyma nieźle, zdarzyło mi się parę razy dość mocno go szarpnąć i nadal żyje, choć ogółem to o sprzęty elektronicznie dbam pedantycznie wręcz. ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

To pewnie masz jeszcze wersję na starych driverach

 

Stare przetworniki szły prosto od Denona (a dokładniej Foster). Nowsze są robione na licencji. Ot różnica. CAL2 mają inne.

 

 

 

za to kabel, to z deka lipa

 

Kabel jest takiej samej jakości jak srajberiach. Emaliowana skrętka z dużym cross-talkiem.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Bo zabrakło zasięgu WiFi w nowym domu. 

Przedłużacz zasięgu pomimo obawy bardzo pozytywnie się sprawdził. Teraz w całym domu pełny zasięg.

Wygląd urządzenia również wygląda PRO

Cena: +- 80zł

 

http://oi62.tinypic.com/293is9d.jpg

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam te słuchawki od bardzo dawna i pałąk trzyma się dzielnie, za to kabel, to z deka lipa Moja córka pałąkowi nie dała rady, ale kabel zgryzła prawie na amen, ponadto po jakimś czasie padł przy prawej muszli.

 

Kupiłem te słuchawki jakoś kilka miesięcy po premierze. Po pewnym czasie jedna ze słuchawek padła. Kumpel przelutował na względnie zwykły kabel dwużyłowy. Działają do dzisiaj, a po rekablingu jakby grają ładniej :)

Po necie pełno ludzi którzy za ~80 zł robią rekabling na porządny przewód z oplotem oraz dobrym jackiem. 


Na przykład: http://wireessence.com/realizacje/recabling-cal-4/

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Właśnie kurier dojechał. Jeszcze ciepła :) 

Pierwsze odczucia. W miarę ciche klawisze oprócz spacji. 

Wygląd dla mnie idealy pod resztę podzespołów. Co do użytkowania kwestia przyzwyczajenia bo jak na razie względem starej logitech jest mały niedosyt :) 

 

http://i58.tinypic.com/23hah4l.jpg

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Fajne, tych 140mm to są dwa typy? Bo widziałem jeszcze w niektórych sklepach takie okrągłe. 

 

Tamten jest po prostu na mocowanie tych 120mm i jest tylko taki jeden model. Tych w tej kwadratowej ramce jest sporo modeli do wyboru o różnych rpm jak i z pwm oraz bez.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem te słuchawki jakoś kilka miesięcy po premierze. Po pewnym czasie jedna ze słuchawek padła. Kumpel przelutował na względnie zwykły kabel dwużyłowy. Działają do dzisiaj, a po rekablingu jakby grają ładniej :)

Po necie pełno ludzi którzy za ~80 zł robią rekabling na porządny przewód z oplotem oraz dobrym jackiem.

 

Na przykład: http://wireessence.com/realizacje/recabling-cal-4/

Swoje też lutowalem

Do dziś działają idealnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wygląd dla mnie idealy pod resztę podzespołów. Co do użytkowania kwestia przyzwyczajenia bo jak na razie względem starej logitech jest mały niedosyt :)

 

W cenie Apexa nie ma przypadkiem mechaników? Jak dla mnie taki sobie interes.   :co:

Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...