Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dopiero teraz zauwazylem ze sie dyskusja zrobila na temat mojego zakupu %-)

chroma posiadam dwa lata i jak dla mnie nie ma wygodniejszej myszki ('tajpana' sobie przymierzalem ale jak dla mnie to za duzy jest)

z czystej ciekawosci patrzylem tez dzisiaj Logi G502 jak dla mnie niewygodna i do tego syf co by sie zbieral w szczeliny)

 

reszta spamu

 

 

Jakims zapalonym graczem fpsow nie jestem jest pare fpsow co mnie kreci ale to jakies 'dinozaury' co na chwile obecna nie maja kontynuacji (rtsy jedynie sobie pykam) i przyczyn zdrowotnych ciezko jest mi troche w nie grac od paru lat z powodu ... dokladnie nie wiem kiedy to sie stalo ale jakos 2009/2010 po ktorejs  bojce ... wybilem czy tam zlamalem jeden 'wuj' ...

dwa palce w lewej rece maly i serdeczny od tamtej pory mam je mozna powiedziec zdretwiale caly czas znaczy nie do konca zdretwiale w kazdym badz razie nie sa w pelni sprawne :wariat:

 

Edytowane przez adriankiller
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 ta myszka to totalne gó**o warte góra 50-60zł.

Po co umożliwiać doładowanie akumulatora po wpięciu kabla? Po co wstawiać dobry laser jak można użyć syf aj (Twin Eye) od Philipsa. O oprogramowaniu nie wspomnę bo używanie go można porównać do tłuczenia młotkiem w przedłużenie rdzenia kręgowego leżące na stole. Przyjemność tylko wtedy gdy nie trafi się (podobno).

 

 

 

 

Ale ktoś ma na nią chęć, pieniądze i nie liczy się ze zdaniem innych tylko dobiera do swoich preferencji. Dlatego dalej firma jak Razor istnieje. Tak samo Apple. Koniec, kropka. Jeżeli dla was Razor to przepłacanie to kupujcie tańsze alternatywy z lepszą jakością. Ja na ouroborusa nie narzekam. Pewnie większośc z was na wystanie tą myszkę widziała.

Edytowane przez zielone_ciastko
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim, twój punkt widzenia z góry jest błędny. Nie ocenia się produktów przez prymat firmy, tylko patrzy się na to, co oferują. Razer ma kilka naprawdę dobrych rzeczy w swojej ofercie, ale ma też takie, które nie można określić inaczej jak szajs. (jak każda firma). Tylko jeśli dla Ciebie Razer to jakaś firma premium, to ja wysiadam. :rotfl:

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Pewnie większośc z was na wystanie tą myszkę widziała.
 

 

No patrz... a jednak mam plastikowe gó**o z Twin Eye

 

FobeFu.jpg

 

Nie wiem co jest w tej myszce tyle warte ale na pewno nie precyzja bo tej oczywiście nie ma. Wraz z wiekiem coraz gorzej działa też scroll bo jakiś idiota stwierdził, że zrobią go z dwóch kawałków plastiku, które trą o siebie i się zużywa z czasem.

 

Jedyny plus to Bluetooth ale... czekaj bo myszki za 50-60zł mają taki system łączności.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jedyny plus to Bluetooth ale... czekaj bo myszki za 50-60zł mają taki system łączności.

 

Ale nie mają dopisku "for GEJmers" :x , którym jara się ta cała dziecinada niczym dziewica nowym wibratorem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...