Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Zawsze jest na początku trochę ciężko. Złapać znajomych, aby z kimś gdzieś wyjśc, a nie tylko samemu w domu siedzieć, albo się włóczyć. Ale z biegiem czasu człowiek dostrzega, że nie jest tak źle jako mogło by być, albo jak już bywało chociażby w Polsce. 


Ale zawsze jest to coś kosztem czegoś. Emigrując zostawiasz za sobą wspomnienia, miejsca, ludzi (wiadomo, można się kontaktować, odwiedzać, ale to już nie to samo).


Link to post
Share on other sites

Nowaj mnie przekonał żebym dał tej grze szansę, bo po 5 początkowych godzinach była straszna kicha, więc nawet dalej nie grałem...

Ale po namowach Nowaja zacząłem grać i im dalej, tym było lepiej a jak po 74h kończyłem, to było mi smutno, że to już koniec :D

Gra jest naprawdę świetna, trzeba tylko przebrnąć przez początkowe kilka godzin :]

 

To może i ja dam tej grze szansę w końcu, bo ostatnio po 1.5h umarłem z nudów i od tamtej pory nie grałem.

Link to post
Share on other sites

Przecież ta myszka to totalne gó**o warte góra 50-60zł.

Po co umożliwiać doładowanie akumulatora po wpięciu kabla? Po co wstawiać dobry laser jak można użyć syf aj (Twin Eye) od Philipsa. O oprogramowaniu nie wspomnę bo używanie go można porównać do tłuczenia młotkiem w przedłużenie rdzenia kręgowego leżące na stole. Przyjemność tylko wtedy gdy nie trafi się (podobno).

Link to post
Share on other sites

Bez przesady. Twin-eye ssie. Wie to każdy kogo to interesuje i ma potrzebę posiadania dobrego sprzętu. Jest jedno 'ale'. Ten laser nie daje eboli ani rzeżączki. Da się normalnie użytkować te myszy (razeły na tłinaju) bez typowych objawów np. gubienia kursora, nawet na szmaciaku.

 

Sam używałem Imperatora 2012 przez ok. rok. Na 800DPI działał należycie, nie mogę powiedzieć, że narzekałem mocno. Ergonomia myszy mi pasowała, wykonanie również. Wniosek dla mnie jest prosty - jeśli komuś nie zależy na totalnie niezawodnym sensorze, a przetestował mysz (tu widzimy poprzedni model) i mu to odpowiada, a znajduje tam inne zalety tj. kształt, waga, rolka (...), to na zdrowie! Niech bierze i się cieszy. A jak mu się kursor przesunie raz na jakiś czas, to od tego nie umrze.

Jeśli ktoś gra, CSuje, BFuje i zależy mu na tym, wybrałbym porządne oczko. Jeśli ktoś klika sobie okienka przeglądarki, gra, śpiewa i wszystko mu jedno - tragedii absolutnie nie będzie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...