Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Okar produkty nabiałowe lepsze w PL czy w USA? :)

Ciężko powiedzieć bo w Polsce jadłem to co było w domu czyli pierogi z mięsem, gołąbki, schabowe, żarcie z mcdonalda itd a tutaj nie ma czasu na to żeby to ugotować więc wcinam to co jest już gotowe lub nie wymaga skomplikowanej procedury w przygotowaniu ^ ^  jogurty greckie, łososia wędzonego, jakieś wędliny, pieczonego kurczaka, ryba od czasu do czasu, odżywka białkowa i to głównie moje źródło nabiału. Na pewno jest różnica w pieczywie ale pomiędzy nabiałem postawiłbym znak równości.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak piszesz takie stwierdzenia to dodaj wyraźnie "według mnie". Bo idąc Twoim kluczem ja mogę napisać, że to najgorszy sklep na rynku.

 

Poczytaj co pisałem to nie napisałem że każdy. Ja tak stwierdzam ze swojego doświadczenia i moi znajomi którzy sami też mi o tym mówili, więc proszę nie pakować Mnie w niedomówienia. Bo ktoś chyba czytać nie potrafi:)  

Link to post
Share on other sites

Poczytaj co pisałem to nie napisałem że każdy. Ja tak stwierdzam ze swojego doświadczenia i moi znajomi którzy sami też mi o tym mówili, więc proszę nie pakować Mnie w niedomówienia. Bo ktoś chyba czytać nie potrafi:)

 

Ja też napisałem na podstawie swojego doświadczenia. Proszę mi tak nie pisać.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Trochę sprzętu na szkodnikowy pierwszy  komputer.W większości używki ale to nie musi być rakieta ;)
Żebym w niedalekiej  przyszłości mógł im oddać 2500k zdecydowałem się na LGA 1155. Obudowę gladius q50 już pokazywałem a teraz wnętrzności

 

 

cpu.jpg

 

klawa.jpg

 

mobo.jpg

 

 

 

Edytowane przez ProrokK
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

jakość jest świetna a nadruki nadal wyglądają jak nowe.

 

Czysta prawda.

Mam chyba trzy lata koszulkę, którą zamówiłeś z logiem starcrafta II, nadruk wygląda prawie jak nowy.

 

Zamawiałeś w oficjalnym sklepie J!NX?

Edytowane przez Shrapner44
Link to post
Share on other sites

 

Prawie jak nowe :wariat:
Powiedzmy że nadruk jest jak nowy, myślałem, że moja ma tak jakby "lukę" w nadruku, ale jak zobaczyłem na sklepie J!NX to na podglądzie też jest.O tej "luce" mowa:

http://i.imgur.com/IdMjQmt.png

@topicSzczękehttp://i.imgur.com/cfmwXKM.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...