Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Szarik posłuchałbym na żywo Ennio.

Warto, świetna muzyka i niepowtarzalny klimat. Maestro mimo wieku nadal występuje na żywo i ma się świetnie. W tym roku koncert był bodaj 14 lutego w Krakowie :)

Link to post
Share on other sites

Zamiast biografii Colina przyszła biografia Loeba.

 

http://abload.de/img/dsc_0345twuyk.jpg

 

Też trzeba powiedzieć, że kierownica nie zawsze jest "szybsza" od pad'a - szczególnie w zręcznościowych wyścigówkach. Ale czy to "symulacja", czy zręcznościówka, kierownica zawsze daje większą radochę :D

Powiem Ci, że na razie frajdy mi nie daje w ogóle bo mam problem ujechać prosto :P Odpalałem wszystkie DiRTy, Grida 2, The Crew i efekt jest ten sam, wszystko idzie świetnie do pierwszego zakrętu, później bujanka i cholernie ciężko wyprostować tor jazdy. O samoczynnych kontrach wpinanych w The Crew czy Gridzie już nawet nie wspominam (nie wiem czy to ułatwienie w grze czy jakieś ustawienia kierownicy) ale na padzie nie ma o nich mowy.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

O samoczynnych kontrach wpinanych w The Crew czy Gridzie już nawet nie wspominam (nie wiem czy to ułatwienie w grze czy jakieś ustawienia kierownicy) ale na padzie nie ma o nich mowy.

 

Force Feedback. To są słabe gry pod kierownicę, spróbuj Assetto Corsa, ETS 2, od biedy Shift/Shift 2 (no i jak masz gdzie zadobyć PS3 z GranTurismo 5 to obowiązkowo)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...