Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@niby spoko zakup ale pamiętaj, że jako klient końcowy nie masz możliwości odsprzedaży telefonu ... bo jesteś końcowy :>>>

a teraz na poważnie: kupiłem wczoraj pizzę którą zjadłem za późno tzn koło 22 i pół nocy czułem jak ją trawię. Nie róbcie tego. Jednak na intermittent fasting żyje się lepiej.

  • Smutne 1
  • Że co, proszę? 3
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, BlackCoffe napisał:

Krople są mojego ojca, ja zafundowałam sobie anginę ;)

Na anginę najlepsza Doxycyklina ok 13 pln na receptę

doxycyclinum-tzf-interakcje-ulotka-B4129301.jpeg

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Krople są mojego ojca, ja zafundowałam sobie anginę

mi na zatkoany pomaga zestaw do płukania zatok , robię to dwa razy dziennie, i nawet nie pamiętam , kiedy katar się przyplątał do mnie.  Są różne saszetki z sola do  płukania zatok - jedna są mnie a drugie bardziej słone - jedyny minus to posmak soli. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up - ja sobie kiedyś robiłem płukanie zatok. Powiem tak, nie wyglądałem tak pięknie jak na reklamie :D

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Płukanie to podstawa przy chorych zatokach. Córka miała operację w Lublinie, bo zatkały jej się zatoki (sytuacja była bardzo poważna, zakażenie, ropień za okiem, kilka antybiotyków, transport ze szpitala z Kielc do Lublina - masakra) i po wyjściu ze szpitala musiała płukać przez kilka tygodni, a potem za każdym razem jak jej się przytykały.

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, ODIN85 napisał:

Daj znać jak pęknie na środku

O lol!  Było opisane po jakim czasie się komuś tak działo?

 

Neo mam już dość długo, chyba 2 lata

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...