Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

2 minuty temu, marik81 napisał:

Nowe opony raz na 10 lat. Patrząc po sobie, zimowe komplet nowych bieżnikowanych globgum 600

Uu stary tym mnie przeraziłeś . Z Ostatnich dwóch aut wywaliłem 10letnie conti i 9letnie  micheliny bo mimo bieżnika się mocno średnio nadawały na zimę . A co dopiero bieżnikowana która od razu się nadaje do utylizacji . Wiem ludzie chwalą , sam się kiedyś dałem się nabrać . Może po prostu trudniejszych warunków u mnie nie zniosły . Ale letnie nie miały przyczepności i były głośne , a po roku już nowemu właścicielowi bieżnik w jednej odpadł przy 150kmh  (nawet reklamację uznali i dostał nową , ale co z tego jak mógł nie przeżyć )   To były chyba opony marki profil . 

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites





Uu stary tym mnie przeraziłeś . Z Ostatnich dwóch aut wywaliłem 10letnie conti i 9letnie  micheliny

Letnie zmieniłem po 10 latach. Też Conti mimo całkiem dobrego bieżnika. Nawet na tych 10 letnich nie miałem jakichś dziwnych zachowań auta, może dlatego, że mam napęd na cztery koła. Teraz znów mam Conti i mam nadzieję, że pożyją tyle ile stare.
Co do zimówek to wziąłem pierwszy raz na próbę bieżnikowane, po zimie zbytnio nie mogę nic o nich powiedzieć dużo, bo śniegu praktycznie nie było. Jednak z jazdy na nich jak narazie jestem zadowolony, żadnych drgań kierownicy przy większych szybkościach, cichsze niż poprzednie zimówki, zobaczymy jak z trwałością będzie.
Letnich bieżnikowanych to za darmo bym nie wziął, właśnie między innymi z tego powodu o którym piszesz.



Link to post
Share on other sites

Wykończyłem dziś moje New Balance MEVOZCY1 do biegania, będzie z 1900 kilometrów od lutego tego roku i koniec... wytarte, ubite, z widokiem na połowę dużego palca z przodu... ku mojemu zaskoczeniu długo nawet wytrzymały, dostawały konkretne baty (chyba najbardziej z wszystkich butów jakie do tej pory miałem) czy to śnieg czy deszcz i wypady na leśne ścieżki plus maratony.

 

Czas na nowe, też NB ale z trochę z większym dropem

0000208429726_03_rz.jpg

 

0000208429726_02_rz.jpg

0000208429726_07_rz.jpg

 

:)

  • Lubię to 7
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Taki zestaw z drugiej ręki za 3200zł kupiłem (po znajomości), 3060ti już u mnie do PC trafił chociaż miałem na RTX 40x0 i RX 7x00 czekać.

 

image.png.d1e1e0fd27e1c3c388078d4a901b9ccb.png

Młodszy brat ma komunię za tydzień, więc zestaw będzie dla niego. Dysk na m.2 z tego zestawu zapewne wpadnie do mnie i dołożę do niego ssd goodram cx300 128gb z jego aktualnego kompa i 512gb ssd też od goodrama ale z serii cx400, który aktualnie jest w moim kompie (jako ciekawostka powiem, że cx300 ma prawie 4 lata a cx400 ponad 2 i oba śmigają bezproblemowo, a prędkości potrafią być wyższe niż w specyfikacji).

 

Jako, że zestaw został bez karty i nie znalazłem lepszej okazji to wziąłem GTX'a 980Ti, cena całkiem okej jak na wydajność porównywalną do kart typu GTX 1660(s)/1070 + 3 miesiące gwarancji sprzedawcy.

 

image.png.58a7f3b63f020f3db529a8493965ee15.png

 

Myślę, że będzie to śmigać. Na pewno będzie to niezły upgrade z i5-2320 + GTX'a 750ti 2gb + 2x4gb ram 1600cl9. W sumie 750ti już poszedł za 280zł w jeden dzień, bo była to wersja low profile, więc zainteresowanie było spore. Reszta też pójdzie pod młotek, może w najbliższym czasie pojawi się post sprzedażowy.

 

Dla siebie zakupiłem nowego gryzonia, w końcu myszka typu los kabelos. :D Mój teraźniejszy Glorious Model D wraz z mouse bungee (posiada również usb hub i może służyć jako stojak na słuchawki) również pójdą dla młodego, bo mu się podoba.

 

image.png.297b2c1a439bd7470d44a08242a97ebd.png

Edytowane przez nexy95
  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Wczoraj oglądałem rower za 6750€ :wariat:
Pytanie po co komu taki sprzęt... Takie rowery to już pro sprzęt, nie dla niedzielnych januszy.

W lokalnym sklepie (u mnie) można kupić sama ramę w cenie od 9-17k w zależności od wielkości i przeznaczenia.

Swego czasu był nawet do kupienia Felt IA FRD Disc Matte Black za nie całe 69. 999pln .
A to seryjna produkcja.

Takie robione na zamówienie indywidualne to w sumie $$$$$ no limit

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, raiders napisał:

Pytanie po co komu taki sprzęt...

Takie samo durne pytanie po co komu topowy sprzęt z dowolnej kategorii... Bo ktoś chce, bo ktoś ma z tego fun, bo ktoś nie ma co robić z pieniędzmi.

 

2 godziny temu, raiders napisał:

to w sumie $$$$$ no limit emoji28.png

Z ciekawostek, rowery dla którejś reprezentacji torowej na Olimpiadę (bodaj w Tokyo) to koszt około 80k $ za sztuke.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Krzysko napisał:

Płyn do spryskiwaczy mi się skończył to kupiłem specjalny do Alfy :P

Będzie lepiej pryskał, ładniej pachniał, czy spowoduje, że szybciej pojedziesz ??  :P :P 

Edytowane przez Arnold
Link to post
Share on other sites
Teraz, Arnold napisał:

Będzie lepiej pryskał, ładniej pachniał, czy spowoduje, szybciej pojedziesz ??  :P :P 

 

Jeszcze nie wiem bo podczas uzupełniania uzupełniałem również inne płyny u siebie także nie mogłem przetestować podczas jazdy :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...