Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

12 godzin temu, dodo napisał:

 

Dość tania konfiguracja bez fajerwerków, Gonia nie przekracza 7k rocznie.

 

No dobrze że jednak benzynka :) Fajny :) Jakbyś mógł później jak dotrzecie silnik napisać troszkę o tym jak sie odpycha i jak działa ten automat dwusprzęgłowy :) Gratulacje i niech służ!! :) 

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, joker5513 napisał:

Jakbyś mógł później jak dotrzecie silnik napisać troszkę o tym jak sie odpycha

 

Gośka wcześniej miała 3 drzwiowego Coopera z tym samym silnikiem i było trochę lepiej ze względu na niższą wagę pojazdu (sekunda różnica w 0-100) ale i ten daje sobie radę, tym bardziej, że to do miasta i jeździ nim Kobieta.

Co do skrzyni, nie ma lepszej w tej klasie auta. 

11 minut temu, joker5513 napisał:

No dobrze że jednak benzynka

Elektryk to niski zasięg i wysoka cena plus to pewnie ja musiałbym pamiętać o ładowaniu.. 

  • Dzięki 2
Link to post
Share on other sites

Druga sztuka z690 aorus extreme bo pierwsza podziałała raptem 2 dni ..

Oraz dodatkowo Dell G15 5520 (i7 12700h + 32gb ram + 1tb + 3050 + matryca 165hz) bo muszę mieć na czym pracować dopóki aorus nie przyjdzie a to był jedyny dostępny sprzęt z 32gb ram i normalna cena (xps z 64gb ram zaczynał się od 15 tys PLN...)

Do tego ajfon 13 pro max na prezente1d830a17907c32f21f571c7828b716f.jpg4d1f379e36ff5d16ca1ad6b652da9fc2.jpg

  • Lubię to 5
  • Haha 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Na shopee z kuponami wyszło jakieś 46zł, więc aż żal nie kupić do testu.

 

kz-edx-ultra-img10.jpg

 

Takie porównanie do EDX Pro, zwiastuje ciekawe słuchawki. Mniejsza V-ka, mniej ostrości, wincyj przyjemności :D

 

 

mój opis lol.jpg

  • Lubię to 3
  • Dzięki 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

8/128 z jebaja.

realme-smartfon-realme-gt-neo-2-8-128gb-

9 godzin temu, pendzel_3 napisał:

hmmm @FeX to w takim razie jest to wykresem b. zbliżone do CCA RCA, + coś tam przy membranie chyba kombinowali. Daj znać koniecznie jak to gra.

 

Tak podobne strojenie względem CRA+ musi być wynikiem wykorzystania tego samego przetwornika. Myślałem o CRA+, ale jak widzę wykres Ultra to mi się bardziej podoba i dla ucha też powinno być będzie lepiej ;) Lubię jednak mniej ostrości niż więcej, jestem dość czuły na wysokie ostatnio, kiedyś DT990Pro, czy inne Beyery piłowane były non stop teraz nie wiem jakby to wyszło :D

graph (1).png

  • Lubię to 4
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...