Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Brrr. Albo właśnie garnitury/marynarki z poliestru albo nawet z 30% w składzie. Toż to jakby się folią śniadaniową owinąć.

A potem się ludzie dziwią, że chłopy alergicznie reagują na słowo garnitur. Można znaleźć fajnie uszytą wełenkę, teraz już doszedł do nas świat nowożytny i mamy w ofercie sieciówek marynarki bez wkładów i podszewki (pół/ćwierćpodszewka), fajne, przewiewne. Koszule podobnie, tkane oxfordzko lub lniane.

Można się fajnie ubrać, w tej samej cenie co zawsze, a czuć się jak w dresach. Tylko mało kto zwiększa świadomość przeciętnego faceta któremu na co dzień nie potrzeba :(

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Edifier X3 nabyte z Aliexpress z oficialnego sklepu Edifiera.

Moje pierwsze bezprzewodowe, mam nadzieję, że jakością dźwięku godnie zastąpią wysłużone Brainwavz Omega

Cena na screenie 81 zł, ale był kupon, więc wyszło 74 z darmową wysyłką DHLem

Na pepperze pisali, że nastepnego dnia paczka już wysłana i mieli rację.

Wczoraj popołudniu zamówione, dzisiaj wysłane jutro powinno być.

vtPXNSB.png

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Chętnie poznam twoją opinię po kilku cyklach ładowania odnośnie czasu pracy na baterii.

Więc po dłuższym testowaniu tej baterii jestem w stanie przesiedzieć spokojnie ok 4h bez ładowania. Bateria w teorii jest lekko mniejsza niż oryginalna bo ma 2600mAh a oryginalna 2800mAh, ale zupełnie nie widzę różnicy. Obawiałam się trochę czy nie będę mieć problemów przy rozpoznaniu przez lapka, że ma nową baterię i jak się będzie kalibrować, zupełnie niepotrzebnie. Mogę ją szczerze polecić :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja chcem akwarium!!! tylko nie wiem jak sie za to zabrać

Najlepiej poczytać  i mieć jakąś wiedzę podstawowa  zanim pojdzie się na zakupy .Bo w sklepie zoologicznym  porad się nie szuka  tylko robi konkretne zakupy .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...