Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ktoś kto faktycznie chciał sobie kupić grę dla siebie nie mógł, bo przyszli tacy kretyni i dla 5zł na płycie kupili hurtem i mają czelność jeszcze się chwalić i dilować tu na forum. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...

Nie spinaj się tak... Chciałem pudełko, to mam pudełko. Najniższa cena na Allegro? 19 zł, wolny rynek, jak się nie podoba, to nie mój problem... 

Wycieczki osobiste też sobie zachowaj dla siebie. 

No i jeśli dla ciebie hurt to jedna sztuka, to pozdrawiam...

Edytowane przez Johny3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

jak się nie podoba, to nie mój problem...

Twój, bo gimnazjalnej przedsiębiorczości przeciwstawię się z całej siły.

 

 

Wycieczki osobiste też sobie zachowaj dla siebie. 

Jeszcze nawet nie zacząłem.

 

 

No i jeśli dla ciebie hurt to jedna sztuka, to pozdrawiam...
 

Miałem na myśli całą rzeszę tobie podobnych indywiduów.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
Twój, bo gimnazjalnej przedsiębiorczości przeciwstawię się z całej siły.

http://x3.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_v0b4p0TZ65xOBmnIF6L7QMD4BF36axIU.jpg

 

Jak oddawałem za free klucze do gier na forum to było spoko (Deponia, Race on i jakieś inne), a teraz ból du*y o Grida xDD Kisnę motzno

 

EOT 

 

Wyłącz się już// gtr

Nie ty jedyny dajesz tu klucze za free, jesteś natomiast jedynym gimbo-biznesmenem.

 

Edit...

Przynajmniej nie spinam du*y o to, co ktoś robi ze swoją własnością. Bardzo profesjonalne, panie moderator, edytowanie czyichś postów we własnych celach. Chyba trochę przeginasz...

 

 

/e

 

Nie przeginaj. Mod zwraca Ci uwagę, a Ty jeszcze szczekasz jak mały ratlerek, to raz. Dwa do tego typu "ogłoszeń" jest odpowiedni dział.  dad

Edytowane przez dadulek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Można jakiś link do projektu? :)

Linku nie ma, bo projekt, jak i całe wykonanie z programowaniem - własne :)

Może jak znajdę trochę czasu to zrobię jakiś schemat z kodem.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Za 15zł, świetny biznes Dżony.

 

Ktoś kto faktycznie chciał sobie kupić grę dla siebie nie mógł, bo przyszli tacy kretyni i dla 5zł na płycie kupili hurtem i mają czelność jeszcze się chwalić i dilować tu na forum.

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...

 

Nie pierwszy i nie ostatni cebularz, także chyba trzeba dać na luz :) Mi też się ostatnio pewna akcja udzieliła, ale świata nie zmienisz :P

Link to post
Share on other sites

Tu już nawet nie chodzi o sam fakt cebulenia, za którym jak chyba wszyscy wiedzą raczej nie przepadam, ale o obwieszczanie tego na forum i odstawianie Rejtana w tegoż cebulenia obronie.

 

Jeśli zrobię dorodną kupę to owszem, rozpiera mnie przez moment duma, ale nie wrzucam jej zdjęcia do mediów społecznościowych, aby wszyscy zobaczyli jak wygląda podlane piwem pół kilo karkówki, po przejściu przez moją skromną osobę.

 

Pomijam już fakt, że odstawianie takiej szopki dla dosłownie paru złotówek niezbyt pozytywnie wpływa na rispekt na dzielni forum.

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...