Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Zamówiłem przed momentem szklo na wyświetlacz.
 

 

Na moim 6+ mam szkło od dnia zakupu (a to już ponad rok). Cały czas to samo i nie ma ani jednej rysy. Szkło jest dużo bardziej wytrzymałe niż folia, nie rysuje się tak łatwo i daje takie samo wrażenie użytkowania jak oryginalny ekran. Folie zazwyczaj sprawiają że ekran jest mniej śliski, ja za tym nie przepadam. Oczywistym minusem jest to że szkiełko jest grubsze, bardziej je widać i trzeba dobrać odpowiedni rozmiar żeby nie odstawało przy zaokrąglonych rogach iP.


 

 

dziwne jest kupować coś co tylko wygląda w grze

 

Dajcie sobie już spokój z tym. Za każdym razem jak ktoś kupi jakąś skórkę do CS:GO jest tu ta sama śpiewka. Gra jest darmowa. Jak ktoś gra w nią z przyjemnością setki godzin to jest to jakiś sposób wsparcia twórców tej gry. Nie gram w CS:GO bo nie znam rosyjskiego ale w głupim heroes of the strom też kupiłem kiedyś kilka dupsów bo sporo w tę darmową grę pogrywamy z kumplami.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

To jest dla Was wsparcie? Dla mnie to zwykle wyciąganie kasy. Gratuluję pomysłu, bo zrobili to w taki sposób, że każdy jest zadowolony. Ja każdy skin pchałem na rynek, dla mnie one wartości nie mają żadnej. Nadal nie potrafię zrozumieć tej ekscytacji nożami, które osiągają zawrotne ceny kilku tys. PLN :) Jeśli według Was wirtualne przedmioty mają taką wartość, to jak się to ma do rzeczywistości?

Link to post
Share on other sites

Wiesz FeX, jak patrzysz na to od tej strony... to każda gra na PC którą kupujesz jest dokładnie tym samym.
Jest to czysty wirtual, za który płacisz nie małe pieniądze, wzamian dostajesz frajde i rozrywkę. Chyba o to w tym wszystkim chodzi?

Gdybyśmy w życiu kupowali rzeczy tylko potrzebne oraz te, które są warte swojej ceny (a mało jest takich), to życie byłoby bardzo nudne.

Po drugie, mam stosunkowo drogie skiny (czerwone), zawsze moge je sprzedać i kupić sobie za to jakąś gre na steamie którą normalnie w boxie bym kupił...

Edytowane przez Ten_Wredny
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Gram w gry, choć ostatnio niewiele. Kupując grę, kupuję produkt, który ma spełnić określone zadanie. Głównie chodzi o rozrywkę, czy też inne czynniki, bo niektóre gry potrafią kształcić, a przynajmniej zmuszać do myślenia. Skiny natomiast to rzecz, której zrozumieć nie potrafię, głównie dlatego, że funkcjonują one jako waluta w realnym świecie. Jest wiele gier, gdzie można za darmo pobrać wiele dopracowanych modów i skinów. Też byłem zapaleńcem CSa, ale tego gdzie chodziło o zabawę, spotkanie z ludźmi na lanie, gdzie nie było tej całej otoczki handlu i robienia na lewo pieniędzy.

Nie chodzi mi o skiny same w sobie, a powód dla jakiego zostały stworzone.

Jestem tolerancyjny, ale pewne zjawiska jakich jestem świadkiem zaczynają mnie przerażać :)

Link to post
Share on other sites

Ja zapaleńcem nie jestem, 2-3 mecze wieczorem z ekipą.

Mnie nie obchodzi powód, tylko towar.
Będę chciał kupić nowe felgi do samochodu to też będę zastanawiał się po co zostały stworzone? Nie.
Zbytnio wiele profitów z nich nie ma ale... podobają mi się, stać mnie, będzie ładniej wyglądało (czyt. będę miał większą frajde z posiadania tego) - kupuję. Logika.

Kupując ładne kable do kompa też będę zastanawiał się nad powodem powstania ich? Nie...

Gadka znowu bez sensu :D

Edytowane przez Ten_Wredny
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Tak, wiem moje 2 czy 3 posty są spamem, inni mogą ich pisać więcej i problemu nie ma :)

 

@Ten_wredny Co do gadki bez sensu, to chyba masz rację, bo konsensusu nie będzie.

 

Proszę moderatora o usunięcie postów, które według niego są spamem.

 

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...