Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ja mam gdzieś od lipca G4 i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Podwójne tapnięcie nieraz zamuli, to fakt, ale tylni przycisk zawsze działa. Może oskar zakrywasz czujnik światła?

Lagować nie laguje, s6 jest gorsza pod tym względem.

Ogólnie polecam, chociaż obiektywnie aktualnie największe z androidów wrażenie zrobił na mnie s6 edge :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Oddaj jak możesz.

 

Wygląda na to że masz uszkodzoną sztukę. Zareklamuj ją. Pomijając problemy softowe jak ten bug z zapisem zdjęć nie powinny się dziać takie klocki z wybudzaniem. W prawdzie tylko troszkę macałem G4 kolegi z pracy ale nie działało to gorzej niż na 1+1 mojej narzeczonej. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Oddaj jak możesz.
Okar, przykro mi, że miałeś takie kłopoty ze swoim egzemplarzem.

 

 

Jeżeli mój będzie szwankował, to skorzystam z gwarancji i tyle. Co do zawieszania się, to wszystkie telefony jakie miałem dotychczas miały tę przypadłość, nawet S2, którego również miło wspominam. Posiadam jeszcze S5, którą uwielbiam - ona też się czasami zawiesza (nie przeszkadza mi to). Teraz był okres, w który mogłem dokonać wyboru nowego telefonu u mojego operatora i nie chciałem schodzić półkę niżej od S5, więc padło na G4.

Po paru godzinach bawienia się nim stwierdzam, że póki co, to jedynym minusem jest brak AMOLED'a, oczywiście byłem tego świadomy przed dokonaniem wyboru ;).

 

 

 

Następny telefon jaki kupię to iphone
Fanem marki nie jestem, zresztą jak i Samsunga, czy LG, więc parcia na "jabłko" nie mam.

Jednak urządzenia tej marki bardzo mi się podobają i chciałbym być posiadaczem 6s Plus, lecz niestety cenowo nie jest ono dla mnie osiągalne, tak samo jak S6 Edge Plus.

 

"Z życia wzięte" -  nawet najgorszy paść, chłam, najtańsze badziewie wystarczyłoby mi do tego, do czego wykorzystuję smartfona na co dzień . Zmiana na coś innego nie jest podyktowana koniecznością - to tylko zachcianka. 

 

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

:cry:  Zbańczę, ale nie mogłem się powstrzymać.

 

No i tymczasowo w oczekiwaniu na przypływ kasy na 980TI i Blok do niej 

 

http://forum.benchmark.pl/topic/193455-s-rakieta-i7-3930k-rampage-iv-box-24-gb-beast/

 

http://1.media.dorkly.cvcdn.com/50/27/0d41808f60af8871fa122b3b0f37ab1b.gif

 

Skeeper fajny telefonik :]

Link to post
Share on other sites

2x

http://ecx.images-amazon.com/images/I/518ITttwOyL._SL1000_.jpg

 

http://i.imgur.com/Se1SKRh.jpg

 

 

Skeep. Nie tyle co mialem a mam nadal. Jezeli to problem z telefonem a nie z softem to chyba trzeba oddac go na gwarancje tak jak pisal Bifara.

Edytowane przez okar19
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

ja mam G2 po przesiadce z Windows Phone i android to jest po porstu taki slamazara ze brak slow.

 

w windows phone wszystko tak chodzilo plynnie, moze z raz sie lekko przycial na pol roku, a andek - najlepsze sa jaja jak wlacze wifi (np domowe), to potem ze 2 minuty nie moga nic nacisnac bo on przeciez sie polaczyl, musi ikonke zmienic i nie wiem nad czym jeszcze pomyslec.

 

Doslownie nim rzucam itp. zeby sie rozwalil i zebym mial powod do kupna iphona :)

Link to post
Share on other sites

fortunately102 piszesz o sytuacji kiedy jawnie telefon ma jakąś wadę natury serwisowej lub programowej, bo takie zachowanie nie jest normalne. Także, daruj sobie i wyślij tel na gwarancję albo zaktualizuj soft, a nie płaczesz i nic z tym nie robisz :)


PS. Skoro jeszcze go używasz to słabo nim rzucasz widocznie. Siły brak?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...