Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

IMO - jest OK pod kątem nakładania, układania, zmywania - mnie tylko po około 8h zaczynała głowa swędzieć...dość nieprzyjemnie, dlatego też przestałem jej używać.

 

Na pewno podoba mi się to, że włosy nie wyglądają, jakby były mokre i są "puszyste", przy bardzo trwałej stylizacji. Problemów ze swędzeniem głowy na szczęście nie zaznałem. ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Panie - chcesz Pan wygodny i porządny fotel? Zainwestuj w fotel Imperio F08A-1.

 

Taki uj.

Fotel się nie kupuje bo ktoś poleca i jest mega-wygodny.

 

W fotelu trzeba usiąść i przesiedzieć minimalnie 15 minut jeżeli ktoś spędza w nim sporo czasu. Niestety wiele osób leje na to, bo nie mają czasu albo się wstydzą albo są na tyle tępi (bo inaczej tego nazwać nie mogę), że dochodzą do wniosku iż sprzedawca chce im wcisnąć dany towar, przy którym spędzą więcej czasu.

 

O ile lubię sprzedawać materace lub poduszki to fotele przyprawiają mnie czasami o ból głowy. Dlaczego?

 

 

 

 

Panie, chce mieć wygodny fotel co bym 12 godzin w nim mógł siedzieć. Ma być ergonomiczny, wytrzymały, wentylowany, dobrze wyglądać bo to dla prezesa no i kosztować maksymalnie 2 stówki.

Krótka odpowiedź - takich rzeczy to nawet w Erze nie mieli.

 

P.S.

 

Ile osób siedzi opartych w fotelu dotykając głową oparcia i używając w tym samym czasie myszki i klawiatury, w szczególności jeżeli te ostatnie są na lamerskiej szufladce pod blatem biurka?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dokładnie jak @up. Uważam,że w tym temacie można dyskutować i wymieniać doświadczenie ale tylko od strony czysto technicznych rozwiązań,wyglądu itp. ale nie o wygodzie. Dla jednego super wygodny dla drugiego może się okazać największą "karą" ....

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Lukson - na opisanym prze ze mnie fotelu siedziałem cztery razy u kumpla, który miał u siebie od najtańsych foteli z Jysk-a, przez DX Racer. DX-ów, miał w symie trzy sztuki. Jeden DX, rozwalił mu się, pozostałe, sprzedał na Aledrogo. Z Imperio zaś, jest mega zadowolony.

Link to post
Share on other sites

http://oi59.tinypic.com/2a5m2zc.jpg

 

a tak na poważnie jutro dojdą monitory krk całe oblepione jakimiś naklejkami (nie wiem kto i po co je tak szpecił)

jak wszystko będzie ok to może nawet filmik walnę

i może ktoś mi doradzi jak to poodklejać bez śladów :D

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

oj miała miała

tyle że akurat takie koleżanka mi zrobiła

ponieważ swoich paznokietków nie pomalowałam KillySem (lakier gorzki)

i przez natręctwo gryzienia wszystkiego co popadnie w mojej okolicy

od ołówków po kable nawet za 150 zł kończąc na policzkach od środka wargach i paznokciach(nie robię tego z nerwów raczej z ADHD jak chociaż przez chwilę nie mam co robić)

także na dość istotne spotkanie nie wypadało mi iść mając niedobory keratyny na ostatnim członie swoich paluszków

 

a może tak naprawdę jestem facetem i doczepiłam sobie tipsy aby zrobić wam mindfuck 

Edytowane przez Anihilacja
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...