Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Postaram się :) , będzie to mój pierwszy raz z rurkami więc sam jestem ciekaw jak to wyjdzie.

Uwiecznię ten monumentalny moment na pewno :) . Zastanawiam się nad zakupem tego mogło by być bardzo pomocne jeden z czerwonych Panów mnie tym zainspirował  :) .

Co by nie było to jestem amatorem w LC dopiero się uczę. :)

Link to post
Share on other sites

 

steelseries APEX (http://allegro.pl/klawiatura-steelseries-apex-dla-graczy-fv-gw-i4965138798.html) Niby używana ale żadnych zabrudzeń, rys czy brudu pod klawiszami nie ma, nie wiem o co chodzi.

 

O układ klawiszy ;) Ten apex jest z niemieckim układem. Żeby nie było to sam też kupiłem od tego sprzedającego swojego apexa jakiś czas temu tylko że mój jest z układem uk

Link to post
Share on other sites

O układ klawiszy ;) Ten apex jest z niemieckim układem. Żeby nie było to sam też kupiłem od tego sprzedającego swojego apexa jakiś czas temu tylko że mój jest z układem uk

O to się nie muszę martwić. :P Skorzystałem z tego http://www.poloniainfo.dk/forum/index.php/topic,5025.0.html .

@Dół: Wiem i z tego skorzystałem tyle że nawias zamknięty był otwartym, a otwarty gwiazdką (*). Mieszało się to z Polskim językiem klawiatury w windowsie a tutaj mam to i to.

Edytowane przez DeXtrous
Link to post
Share on other sites

Hmmm, tylko po co ? W steelseries engine wybierasz sobie w jakim układzie pracuję klawiatura i jedynie o innym układzie przypominają znaczki na klawiszach :P

 

 

Żeby nie było zamówiłem nowy fon, motorole moto g2 gdyż obecny szajsung xcover2 doprowadzał mnie do szału swoim działaniem. Zastanawiałem się jeszcze nad lumią, ale wczoraj miałem okazje się trochę pobawić windows phone 8.1 i stwierdziłem że nie jest to jeszcze system dla mnie. Recki tej motoroli są obiecujące, miałem już wcześniej kilka modeli motoroli i byłem bardzo zadowolony. Mam nadzieję że i tym razem tak będzie 

 

http://www.redcoon.pl/res/shop/cataloge/product_1000/B561575.jpg

 

No i obowiązkowo etui z folią ;)

 

http://imagizer.imageshack.us/a/img905/5839/44qC63.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
korona szwedzka

A ja myślałem, że to złotówki. :ups:

Jednak wciąż uważam, że jest to wygórowana cena, gdyż na tym urządzeniu można giąć rurki tylko na małym promieniu, czyli nie uzyskamy łagodnych łuków. Kolejnym minusem jest to, że drugi gięcie (w drugiej płaszczyźnie) trzeba trzymać rurkę w powietrzu (14 minuta i 15 sekunda). Nie ma punktów wsparcia - gniemy rurkę dosuwając ją do jakiejś linii, a nie wspieramy rurki na jakimś ograniczniku, dzięki któremu uzyskalibyśmy idealny kąt prosty. Mogłyby być również dodatkowe ograniczniki, dzięki którym pierwsze gięcie byłoby można odmierzyć dokładniej od początku rurki. Jednym słowem - za dużo trzymania w "powietrzu".

Ta rozbudowana linijka na pewno będzie pomocna, jednak mogliby się bardziej postarać. Przymknąłbym też oko, gdyby kosztowała 99zł.

Link to post
Share on other sites

 

 

że jest to wygórowana cena

Patrząc ogólnie tak, jest to drogie, 250zł za kawałek linijki z trzema uchwytami. Jednak biorąc pod uwagę cenę gratów LC (np. zawór Bitsa kosztuje ponad 100zł) to IMO już nie ma tragedii. Zestaw Monssona wyszedłby trochę taniej ale jest dostosowany pod jeden rozmiar rurek i nie ma takich możliwości jak ten Primochill.

 

 

 

moto g2

Jedna z lepszych (tanich) słuchawek na Androidzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

A ja myślałem, że to złotówki

Nawet najlepszym się zdarza :) , mogłem dopisać że to sklep ze Szwecji  :/ .

Na razie jednak  się wstrzymam z tym ustrojstwem, zobaczę jak pójdzie i czy wyjdzie tak jak zaplanowałem.

Jutro zaczynam i mam też nadzieję procesor w końcu w tym tygodniu się pojawi bo już miesiąc do mnie idzie.

Link to post
Share on other sites

Ja do gięcia używam buteleczki z hugo bossem, wiśniowego Łowicza i małej tubki po apapie. Żadnego przyrządu za 240zł mi nie trzeba

A co do zakupów to od maragasta kupiłem kostkę w q do tjki. Trzeba jakoś ten układ napełnić

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...