Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Taki badziew żeby szyby nie parowały po deszczu:

 

http://www.ford-esklep.pl/userdata/gfx/1b4ac8a457ac803bbeec643611d1d810.jpg

 

Niestety zakup przedwczesny i nie trafiony bo stary filtr wcale nie był zlochany, dziurawy czy też inaczej uszkodzony. Przyczyną przecieku była natomiast jego obudowa stykająca się z karoserią.... Pękło mocowanie a i sama uszczelka lepsze dni miała za sobą.

Robota na weekend się zbliża.

 

Do tego wycinanie tylnej szyby bo klej już nie trzyma i uszczelnianie lamp.

Na koniec pozostanie wymiana parapetów.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Bukiet róż, tort, kolacje oraz drobny prezent z okazji urodzin drugiej połowy :)

Jeżeli ta okazja jest dziś, to nasze Połóweczki w tym samym dniu się urodziły ;)

 

Ja kupiłem pędzle (przyszła absolwentka kosmetologii), spinki "kokardki" do włosów, szybki "szampan" (ruski) był dziś - tuż po północy, no i kwiatki - wstępnie kupuję, bo jeszcze się nie wybrałem do kwiaciarni. Na szczęście mam cały dzień, bo niestety urodziny urodzinami, ale praca i uczelnia wciąż są obowiązkowe, więc powrotu mogę się spodziewać nawet po 19. :)

 

http://clubnails.pl/userdata/gfx/6fcd8cbf7a6df0637c15d9887493b271.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Swifer ma tę zaletę że ładnie trzyma kurz i można wszystko pięknie odczyścić. PCB xonara które ma sporo wystających końcówek lutów jednak potrafi szarpać swifera więc tam jadę pędzelkiem i wyłapuję kurz swiferem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
potrafi szarpać swifera więc tam jadę pędzelkiem

 

Mam taki sam patent, ponadto doskonale widać w których miejscach wewnątrz budy są ostre krawędzie, zadziory. W takich miejscach zostają włókna swifera.

Tak czy inaczej do sprzątania w PC idealne ponieważ wyłapuje kurz w przeciwieństwie do samego pędzla, który go tylko "zamiata" w inne miejsce.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...