Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Bardzo dobry zakup
 

Kontroler obrotów wykonany gorzej niż chińska zabawka za 5zł. Nóżki przyklejone chyba na ślinę, odklejają się cały czas.

Za mało miejsca pod obudową (za niskie nóżki), aby wsadzić palce i wyjąć filtr.

W teorii można wsadzić na front wentylator 140mm, ale w praktyce życzę powodzenia.

 

Jak na szczyt możliwości polskiego importera trochę słabo...

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

Kontroler obrotów wykonany gorzej niż chińska zabawka za 5zł. Nóżki przyklejone chyba na ślinę, odklejają się cały czas.

Za mało miejsca pod obudową (za niskie nóżki), aby wsadzić palce i wyjąć filtr.

W teorii można wsadzić na front wentylator 140mm, ale w praktyce życzę powodzenia.

 

Jak na szczyt możliwości polskiego importera trochę słabo...

 

 

Mam tą budę i nie mogę się nie zgodzić. Kontroler to po prostu śmiech na sali, nóżki faktycznie chyba na klej biurowy. Ogólnie jestem z niej zadowolony, bo nie mam dużych wymagań. ale cholera jasna takie "drobiazgi" naprawdę zniesmaczają i człowiek ma wrażenie że kupił pudło od chińczyka z bazaru...

 

A tak żeby nie było offtpu: dwa napoje CLIC we Freshu - ot tak na rower (do pracy i z pracy).

Edytowane przez 40rozbojnik
Link to post
Share on other sites

Nie wymagam temperatury +-20 stopni w budzie, budą o ścianę nie rzucam, wygląda na mój gust nieźle.

Teraz mam w pokoju 30 stopni, a w kompie 40-45 przy procku na 4,3 GHz, w grach nie wiem ile teraz będzie.

A cały czas mam tylko 3. oryginalne wiatraki i komputer wsadzony w biurko.

Nie mam powodów do narzekań :P

 

Gdybym nie miał na co kasy wydawać to zapewne miałbym inną, ale za 200 zł jest w porządku.

Edytowane przez Johny3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam od dwóch lat i żałuje zakupu

Trzeba było kupić Anteca 900 gdzie trzeba wywiercić otwory na okablowanie, jak już to zrobisz i jesteś happy, że się udało to przekładasz kable do tyłu i dociskasz bok kolańcem, bo dziadostwo nie ma miejsca.

Nie mówiąc o otworze na backplate i kilka innych kwiatków...

Mimo wszystko ją ubóstwiam  8-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...