Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Kiedyś, żeby dostać 2, trzeba było zdać maturę na 60%...

 

Nowa matura z angielskiego, na poziomie podstawowym, to banał i układana jest w taki sposób, że na dobrą sprawę średnio pilny gimnazjalista powinien ją zdać powyżej 80%.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co jak co, ale w tym roku matura była totalną porażką jeśli chodzi o sposób ułożenia zadań, które były średnio jasne (brak standaryzacji CKE... my w tym roku pisaliśmy na rozszerzeniu 4. dla przyszłego roku...).

No, ale cóż - życie teraz już się nic nie poradzi, matura lekko zawalona pomimo dobrego przygotowania.

 

PS. Of course o matmie i polskim podst. piszę, bo angielski łatwy, jak zawsze z resztą.

Link to post
Share on other sites

niemiecki 30% , polski 30 % więc mega szał i kto wygra ze mna ? mowa o ustnym , studia ze dwa lata temu skończyłem i ani niemiecki ani polski mi się nie przydały i ciągle nie uważam się za mniej inteligentnego od tych co mieli po 90% czy 100% bo matura to naprawdę bzdura .

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

październik: ojciec w szkole, zawieszenie i cytuje matematyczkę: "taki bęcwał jak Ty nigdy matury nie zda! Nie dopuszczę do tego!"

(już nie pamiętam co tam dokładnie przeskrobałem ;)

 

maj: matura z matmy 5.0

 

Polski prześlizgałem się przez 4 lata, tylko dzięki lekturom bo lubię czytać:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Matura to tylko informacja dla uczelni nic więcej. Żaden wyznacznik wiedzy, a tym bardziej nic prestiżowego jak jeszcze 20/30 lat temu...

 

Żeby offtopu nie było

 

Zamówiłem sobie słuchawki AWEI, te same co viscaelbarca ;)

Teraz czekamy kiedy przylecą :D

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

 

 

AOC I2757FM

 

http://img0.joyreactor.cc/pics/comment/full/%D0%BA%D0%BE%D1%82%D1%8D-%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C-%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B3%D0%B5%D0%BD-578382.gif 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...