Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poradze wam cos - zainstalujcie sobie Tlena. Czytalem kiedyś test komunikatorow i tam pisalo ze w gg nie ma konferencji (to bylo w czasach wersji 7). Natomiast tlen wg testu jest najlepszy i tam jest konferencja. I widzi tez nr gg i w druga strone. Ja sam uzywam gg ale wiem ze kumpel tlena sobie chwali bardzo.

Link to post
Share on other sites

Pokój benchmark.pl.. lepiej nie. Nasze "obrady" mają być tajne ,a znajdzie ktoś pokój i poczyta sobie, no chyba że jest możliwość założenia hasła. Co do czatu, to dobrze działa ten na skype :cry:

Link to post
Share on other sites

Wygląda to tak :

 

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pcxz3wDP2lwORBH7bnDJxyo7X_oxBXtn1Yetafpy22m5jSC7woTPZYKGs1qItVbFeAakiuLPWGAsLsklZ1kzSJQ/ScreenHunter_02%20May.%2031%2011.48.jpg

 

Ja też wole "Skype" ale tak chcieliście.

 

Link to post
Share on other sites

Do mnie nic nie doszlo :cry: wydaje mi sie ze skype to najlepsze rozwiazanie bo jest to sprawdzony sposob i nie zawodzi :P a co do czatu gg to raczej nie da rady zalozyc wlasnego pokoju a szkoda... :| bede szukal gdzie idziej :cry:

Link to post
Share on other sites

Niech ktoś coś napisze do mnie - jestem niewidoczny, ale jestem :cry:

 

@multijumper prześlij, jeżeli możesz, numery GG nam nawzajem, bo jak ktoś tu napisłał jeżeli siebie nie dodamy to nie będziemy widzieć co kto pisze w konferencji...

Link to post
Share on other sites

@Andrzej

 

Chcesz dołączyć ?! moim zdaniem wybór był trafny.

 

Szczerze powiedziawszy jest mi obojętnie :| (chyba się nie naraziłem?), zważywszy na mój sprzęcik i tak nikt by na mnie nie głosował :cry:

Chociaż od V edycji mają się zmienić zasady wybierania, będą mieli szansę Ci, którzy się mocno udzielają na portalu...

Link to post
Share on other sites

Chociaż od V edycji mają się zmienić zasady wybierania, będą mieli szansę Ci, którzy się mocno udzielają na portalu...

To dobre posunięcie właśnie tak powinno być, pewnie będzie to mocno związane z punkcikami.

 

P.S. Moderator by sie nadał do G.R.U.P.E. tylko byśmy sie bali spamować :cry::cry::P

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...