Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Trochę śmieszne jak zarzut pisania bzdur wychodzi od osoby która sama pisze takie posty jak ten

http://forum.benchmark.pl/topic/64183-temat-ogólny-o-procesorach-amd-bulldozerpiledriver/page-14#entry818723

Na pytania o linki do testów oczywiście nigdy nie odpowiedziałeś

http://forum.benchmark.pl/topic/64183-temat-ogólny-o-procesorach-amd-bulldozerpiledriver/page-14#entry819130

 

Nie bez znaczenia jest też ten post Delfina którym zapewne zaszedł Ci za skórę

http://forum.benchmark.pl/topic/64183-temat-ogólny-o-procesorach-amd-bulldozerpiledriver/?p=819735

nie odpowiedziałem bo nie widziałem że ktoś o te linki prosił a i tak pisałem tam że nie będę w Fanboyskie pogawędki wchodził, dlatego tego typu tematy omijam

Link to post
Share on other sites
nie odpowiedziałem bo nie widziałem że ktoś o te linki prosił a i tak pisałem tam że nie będę w Fanboyskie pogawędki wchodził, dlatego tego typu tematy omijam

 

A czym innym jak nie fanboystwem jest rzucanie stwierdzeń bez żadnego poparcia. Dlatego może krytykę innych należy zacząć od krytyki wygłoszonej przed lustrem. No i sam fakt zakładania po kilka kont na forum to albo choroba psychiczna albo trolowanie. Moderatorzy z adminem na czele powinni zrobić porządek i wywalić to całe towarzystwo oszołomów już dawno temu gdy pojawiły się pierwsze oznaki trolowania z zakładaniem kilku kont dla jednego trola.

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites
A czym innym jak nie fanboystwem jest rzucanie stwierdzeń bez żadnego poparcia. Dlatego może krytykę innych należy zacząć od krytyki wygłoszonej przed lustrem. No i sam fakt zakładania po kilka kont na forum to albo choroba psychiczna albo trolowanie. Moderatorzy z adminem na czele powinni zrobić porządek i wywalić to całe towarzystwo oszołomów już dawno temu gdy pojawiły się pierwsze oznaki trolowania z zakładaniem kilku kont dla jednego trola.

może mi jeszcze kur^^ powiesz że jestem fanboyem porównując procesor marki AMD do procesora marki AMD ...

:hahaha:

Link to post
Share on other sites
Masz kółko, pobiegaj sobie. Może jak wprawisz nogi w ruch, to mózg zacznie "działać" przy okazji.

 

Jak może zadziałać coś, czego nie miał od urodzenia ? :D

 

Ale w jakim celu?

Wszczepili mu mózg od orangutana i widzisz co się stało :D Otworzył okno i nawiał po gałęziach.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...