Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Gość darkatraz
Bardzo to mądre było z twojej strony... rachunki za prąd zapłaciłeś?

 

Ja ich nie płacę. Jednak jeżeli przesadziłem względem Ciebie to przepraszam. Zachowałem się lekko jak idiota i gimbus w jednym.

Jeszcze raz przepraszam JH za moje zachowanie względem Ciebie.

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Ja ich nie płacę. Jednak jeżeli przesadziłem względem Ciebie to przepraszam. Zachowałem się lekko jak idiota i gimbus w jednym. Jeszcze raz przepraszam JH za moje zachowanie względem Ciebie.



Szczerze shit to mnie obchodzi, dupolizem jesteś razem z tym Veeonem. Nie mam zamiaru ukrywać więcej, tego co myślę o niektórych. A do Ciebie to bdb pasuje obrazek, który wstawiłem w status.
Link to post
Share on other sites
Szczerze shit to mnie obchodzi, dupolizem jesteś razem z tym Veeonem. Nie mam zamiaru ukrywać więcej, tego co myślę o niektórych. A do Ciebie to bdb pasuje obrazek, który wstawiłem w status.

Już zaczynałem myśleć, że to ze mną jest coś nie tak.

 

I jeszcze te teksty o stałym kontakcie z "Damianem" i usuwaniu usterek na forum. Ja pier.dolę, myślałem, że się porzygam.

Link to post
Share on other sites

Olej temat. Nie ma potrzeby siać nowych konfliktów. JH podsumował całokształt twórczości obu Panów wyrażając swoją opinię na ten temat. Oklaski za szczerość. Dalszy ciąg niech sobie koledzy sami wyjaśniają między sobą. Reszta opisana jest szczegółowo na profilu FB:

https://www.facebook.com/nachujdrazysztemat

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Nie czepiajcie się chłopaka, po prostu chciał zabłysnąć i tyle. Kiedyś zrozumie, że takie zachowanie nikomu nie imponuje. Po za tym czekam już prawie tydzień na moje nowe części do kompa, bo w cooling.pl czekają na dostawę "Prolimatech Megahalems Black". Ehhh... co za życie :/



Fajna piosenka Biafra.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...