Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts


Racja, bo jak inaczej opisać bezkrytyczne powielanie fakenewsów

Faktycznie fejk. Posypuję głowę popiołem, dałem się zrobić.
Na wątłą obronę mogę napisać, że było wiarygodne źródło, niemniej mój błąd.
Można usunąć, ewentualnie zostawić, by wisiało ku przestrodze, że nie warto wrzucać czegoś na gorąco, bo lepej sprawdzić dwa razy niż raz się pomylić.


  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, marik81 napisał:

Można usunąć, ewentualnie zostawić, by wisiało ku przestrodze, że nie warto wrzucać czegoś na gorąco, bo lepej sprawdzić dwa razy niż raz się pomylić.

 

 

Dało się na to złapać bo troll miał nieco wyższe IQ niż przeciętne.

 

Nic nie trzeba usuwać, gratuluję jaj. Nie sztuką zrobić błąd. Sztuką się do niego przyznać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Znając Holland to było bardzo wiarygodne.  Kobiecie mocno odpierdzieliło i wypowiada niestworzone bzdury zaprzeczając samej sobie ale jakoś nikt nie śmiał na to zwrócić uwagi, dopiero internetowy troll to uczynił i za to mu chwała. Totalną żenadą był cytowany wywiad dla wyborczej. Z jednej strony pani mówi o procedurach, a z drugiej przyklaskuje ich łamaniu (brutalnym fizycznym atakom na funkcjonariuszy i próbom przekroczenia granicy z naruszeniem prawa zamiast zgłoszenia się do odpowiedniej placówki na przejściu granicznym). Konkretna sytuacja jest fejkiem ale hipokryzja i niestrawny zlepek bzdurek wypowiadanych przez tą panią nie. 

Link to post
Share on other sites

Myślałem że konto firmowe dla żony to będzie prosta sprawa, do przeklinania w telefonie..
Bardziej mylić się nie mogłem. Na tel nie, na kompie nie, w placówce 3x nie, z adnotacją żebyśmy więcej nie próbowali. Bez podania przyczyny.
PKO BP, ale podobno w innych bankach jest podobnie. Gość obsługujący powiedział że kraj żony ryzykowny, że może wspierać terroryzm i mafię, że to może być przyczyna, że góra nie zezwoliła.
Nawet bym zrozumiał, gdyby grzecznie mnie poinformowali, niestety dla obywateli Wietnamu nie zakładamy kont firmowych. Ale 3 razy odmowa bez podania przyczyny i potem adnotacja żeby więcej nie przychodzić to zwykłe chamstwo. Wypełniałem różne formularze, oświadczenia, myślałem że w tym jest problem.
Zrobiliśmy na koncie osobistym i tyle, ale niesmak pozostał.

Screen Shot 06-04-24 at 10.25 PM.PNG

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...