Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

mnie zaintrygowała postawa tomcuga czy jak ten gość się zwie, gdzie jego ulubiona marka to musi dosłownie musi, wyśmiać się na jakieś osobie.

ja tego tak nie zostawię, nazywa mnie publicznie debilem i jeszcze cieszy się z tego ?, ale z czego ze swojej głupoty że nie potrafi czytać ze zrozumieniem ?

Link to post
Share on other sites

Tomcug i inne osoby w tamtym temacie mają rację, więc nie rozumiem o co ci chodzi ?

 

Pisząc, że ludzie przesiadają się z 2500K na FX, w kontekście gier, musiałeś liczyć się z tym, że wywołasz salwy śmiechu...

Link to post
Share on other sites

gość ewidentnie napisał że zmienił z Intela I5 2500K na FXa 8320 i pytał się o overclocking, więc jakiś powód tej zmiany musiał być



zaintrygowało mnie właśnie to

http://www.forums.custompcreview.com/f43/amd-fx-8320-gigabyte-ga-990fxa-ud5-kingston-16gig-memory-3-way-sli-gtx470-having-1314/

dlatego wkleiłem, gość miał tam zwiechy przy OC ale jest fakt że zmienił na FXA i ten temat poruszyłem

Link to post
Share on other sites
więc jakiś powód tej zmiany musiał być

 

 

Ludzie różne rzeczy robią, nie wszystkie są mądre. Prawda taka że znaczna większość użytkowników nie ma pojęcia o sprzęcie. Kupują to co ma większe cyferki i to o czym dużo się pisze w internecie. Może miał i5 czyli 4 rdzenowca i sobie zmienił na 8 rdzeniowego FX licząc na wzrost wydajności którego oczywiście nie będzie bo FX jest wolniejszy w grach nawet po OC. Nie ma sensu powtarzać wszystkiego co się gdzieś usłyszało/przeczytało bo zawsze jest ryzyko że powtórzy się bzdurę.

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites
W skyrimie  na tym cpu są spadki do 30 gdzie i5 2500 będzie z 45fps

Jedynie w grach pisanych na wiele rdzeni tak bardzo nie odstaje .Tym bardziej że kto posiada taki sprzęt zazwyczaj gara na ultra.

A jaka jest różnica pomiędzy tymi procesorami w vcore i occt 5 min ? I jak wygląda procedura "clear cmos zwrotka" w tych dwóch procesorach ?

Link to post
Share on other sites
A jaka jest różnica pomiędzy tymi procesorami w vcore i occt 5 min ? I jak wygląda procedura "clear cmos zwrotka" w tych dwóch procesorach ?

 

Napisz do Bravo girls z tym pytaniem ;)

Nie kochany suchy ty jesteś .Powtarzasz jak katarynka ;)

Edytowane przez dam111111
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...