Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

A maseczki reguluje ustawa,

 

 

Która jasno mówi, że możliwość wymuszenia prewencji w takiej postaci dotyczy tylko osób chorych, lub podejrzanych o zachorowanie. Tak, że ustawa żadnemu rozporządzeniu będącym aktem podrzędnym w stosunku do niej nie daje prawa wymuszania  na osobie zdrowej, bez żadnych objawów używania zabezpieczeń.

 

 

@@chudy131080

 

Przyznam, że jestem w sytuacji z samego dołu (no prawie bo od 3 generacji) i dokładnie tak się czasami czuje jak czytam te dramy ludzi którzy wydali pieniądze, a później płaczą, że ktoś ma więcej za mniej po niedługim czasie. 

Edytowane przez wojciechu15
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cóż, obecna młodzież nie ma bladego pojęcia, co to są represje :/

Kto pamięta stan wojenny i czasy przed nim, ten to doskonale wie.

 

Taka historia mi sie przypomniala, jak mając chyba 13 lat (a więc czas stanu wojennego), będąc na wakacjach u ciotecznego brata, rolnika, pojechałem z nim na handel na tzw zieleniak do "stolycy". I przed wjazdem do Warszawy musiałem się chować pod plandeką na przyczepie z workami ziemniakow, bo by mnie nie wypuścili, a i brat mialby ogromne problemy.

Edytowane przez drVanSteiner
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

zajęcie się czymś, aby nie myśleć o głupotach
 

No tak... Syria, Palestyna, Afganistan, Donbas, Somalia, Sudan, Jemen (...), Hongkong czy Xinjang to ku**a kolebki zdrowego myślenia, radości i wysokich standardów życia.

Puknij się w łeb, a nie pierdoły opowiadasz, albo najlepiej wyjedź do ww. miejsc, nie będziesz o głupotach myśleć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...