Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Szef mówi że wszyscy na whatsapp się z nim komunikują. Ale w porównaniu z viberem to słaby program. Vibera zainstaluje nawet na windows xp/ linux,  a whatsapp na windows 8+ albo apple. Do tego na viberze nie muszę być zalogowanym na telefonie i mogę korzystać z aplikacji desktop. I jeszcze z tego co wyczylalem na whatsapp można wysyłać pliki video do 16 mb, a na viber 200mb.
A ja nie lubię być zalogowanym na telefonie, szkoda mi baterii na wifi a internetu mobilnego nie mam..
W porównaniach w internecie, jakoś nikt nie wskazuje tych problemów, i stwierdza że oba programy mają takie same możliwości..

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

Kiedyś mialem ale zrezygnowałem. Też żre baterie, a mi to niepotrzebne.. Żonie kupuje, ona dużo siedzi w telefonie.
W domu mam rozbudowaną siec wifi która odbiera dobrze na każdym piętrze i w każdym pomieszczeniu, dobry internet z telewizji kablowej.
 

Link to post
Share on other sites

Ja nadal mam telefon z klawiaturą. Taki dla mnie najwygodniejszy. Smartfon jako telefon to dla mnie padaka ale net czasem żeby jakiś rozkład jazdy, mapę czy pogode sprawdzić w terenie się przydaję. Kupiłem kartę sim prepaid Plusz i zamtowałem do smartfona. Używam tylko do zdjęć i netu. A pakiet neta na miesiąc wychodzi 5PLN. Limit to chyba 5GB a ja wykorzystuję do 50-200MB na miesiąc jak jest potrzeba. Więcej neta w terenie mi wgl nie potrzeba ale co jak co czasem się bardzo przydaje.

Link to post
Share on other sites

Panie i Panowie, proszę trzymać kciuki ;)

Jutro wyruszamy do Thyborøn, powrót do Trójmiasta wieczór 12.08.

Szczegóły: https://www.facebook.com/SantiOdnalezcOrla/photos/a.331098587096959/1177440039129472/
https://www.facebook.com/SantiOdnalezcOrla/
https://santiodnalezcorla.pl/

 

IWPw1xA.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Szczerze - SZACUNEK, oglądam czasem w TV takie wyprawy, jak próbują coś z wojen wyszukać (nie tylko PL), ale nie sądziłem, że będę mógł kiedyś spotkać kogoś takiego :).

 

Oby się udało - POWODZENIA :!:

 

Paweł, a jakie jest Twoje zadanie?

Link to post
Share on other sites

Przez kilka lat sprawdzonych zostało już kilka teorii. W tym roku skupiamy się na wrakach oznaczonych przez np. rybaków, ale niezidentyfikowanch. Będzie 3 nurków, więc prawdopodobnie każda łódź podwodna, którą zobaczymy na MBES'ie, będziemy sprawdzać dokładniej z pomocą nurków. Być może wśród nich jest i nasz Orzeł.

Ja natomiast jestem na tej wyprawie hydrografem i obsługą techniczną sprzętu hydrograficznego. Tak więc obsługa MBESa oraz wstępna analiza tzw. gridów to moje zadanie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...