Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

-11 stopni, przeszukują cię na drodze w środku miasta: "Czemu Pan się denerwuje?" :rotfl:

Sam z dokładnie tego samego powodu zostałem zgarnięty na komisariat, więc rozumiem gościa.

Oj raczej nie dla tego, że jechaliście na rowerze tylko zapewne jak jechaliście.

Z.moich obserwacji to o ile 20% kierowców i pieszych powinno mieć zakaz poruszania się nawet pieszo w miejscach publicznych (o drogach nie wspominając) to w wypadku rowerzystów odsetek ten wynosi 99%

Kurcze naprawdę nie byłem wczoraj zdziwiony jak pieszy przelatujący przez dwupas przeskakując przez barierki... wsiadł na rower zaparkowany po drugiej stronie...

 

Edytowane przez anemus
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Żałośnie to wygląda. Grzebie mu po rzeczach osobistych i "co się Pan tak denerwuje?" Już to z otwieraniem pudełka od okularów to kulminacja, jakby długopis znalazł to jeszcze powinien rozkręcić. Szkoda, że go jeszcze na celownik kilku nie wzięło i nie pytali z dystansu... "czemu się Pan denerwuje???!". Powinni sprawdzić rower po numerach, czy kradziony i tyle. Jak nie nie to nie ma uzasadnienia żeby odstawiać tą szopkę z kontrolą osobistą. Taka policja nigdy nie dorobi się szacunku dla nich w tym kraju.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23079708,kiedy-bylem-ministrem-nie-starczalo-mi-do-pierwszego-gowin.html

 

Czekam na wysyp memów.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Oj raczej nie dla tego, że jechaliście na rowerze tylko zapewne jak jechaliście.Z.moich obserwacji to o ile 20% kierowców i pieszych powinno mieć zakaz poruszania się nawet pieszo w miejscach publicznych (o drogach nie wspominając) to w wypadku rowerzystów odsetek ten wynosi 99%Kurcze naprawdę nie byłem wczoraj zdziwiony jak pieszy przelatujący przez dwupas przeskakując przez barierki... wsiadł na rower zaparkowany po drugiej stronie...

W zamyśle miałem, że za podejrzenie kradzieży, nie za jazdę. Ot, siedziałem ze znajomymi na ławce, a do mnie i dziewczyny podeszli panowie. Po sprawdzeniu numeru zawinęli nas na komendę, bo coś im się nie zgadzało. Inna sprawa, że do zachowania policjantów nie mam zastrzeżeń.

 

Co do twoich obserwacji, można tak powiedzieć o każdej grupie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...