Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

A co miałem mu powiedzieć? Coś pokroju - Czuję się niezwykle podirytowany próbą wyżebrania dodatkowej kwoty na rzecz tegoż skromnego przybytku zwanego kościołem przez księdza. Czy mógłby ksiądz oddalić się w stronę pozostałych gości zanim będę zmuszony stanowczo zareagować?

 

To co zrobili było chamskie i nie na miejscu, tak jak moja odpowiedź. Pewnie, przesadziłem, ale efektem przynajmniej była późniejsza reakcja kuzynki na samo zdarzenie. Dostali swoje, nie powinni prosić o więcej od gości (przypominam) w trakcie ceremonii, kiedy to ważniejsze jest dla mnie wysłuchanie i oglądanie przebiegu tejże, aniżeli słuchanie pajaca w sutannie o datkach jakie bardzo chętnie przyjmie.

Link to post
Share on other sites

Zobaczyć księdza z tacą w kościele i się oburzyć to jak mieć pretensje do striptizerki, że jest goła w Stripklubie. Pewnie można, ale tego należało się spodziewać

 

Siedzieć cicho i przyzwalać na te chore praktyki?

 

Zwalczać kościół w kościele? Niby niepoważne lecz sens jakiś to ma. 

Edytowane przez MiK
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Może tak. Jesteś w restauracji na urodzinach znajomego, kelner przynosi Ci niedosmażonego schabowego jako danie, co robisz:

1) Hura bura panie co mi pan za gunwo przynosisz, zara ci tym schaboszakiem w twarz rzuce!!! (siejesz ferment)

2) Kulturalnie zasugerujesz, że z daniem jest coś nie tak i zapewne dostajesz dobrego kotleta. (sytuacja opanowana, znajomy nie ma obory na przyjęciu) 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy przedstawiona przez Ciebie sytuacja jest w 100% adekwatnym porównaniem. Podejrzewam, że w takiej sytuacji po prostu powiedziałbym znajomemu (który to zresztą opłaca) o fakcie, iż dostałem niedosmażonego kotleta. To jak on zareaguje jest już poza moją jurysdykcją. On płaci, on wymaga. I tak, to można podciągnąć pod moje i wujka zachowanie, a także wiem że to było nie na miejscu, o czym już powiedziałem wcześniej. Mimo tego dzięki za próbę wytłumaczenia co jest nie tak. ;)

 

e// Są pewne zachowania przy których krew gotuje mi się z automatu. I te które opisałem wcześniej do takich zdecydowanie należy.

Edytowane przez Fanbooj
Link to post
Share on other sites

Dajmy na to że osoba prowadząca pojazd z którego wykonane jest zdjęcie, wjeżdża w samochód bezmózga z audi. Co w takiej sytuacji się dzieję, jeżeli chodzi o odpowiedzialność za kolizję?

 

 

 

 

http://tablica-rejestracyjna.pl/images/photos/20180223122721.jpg:facepalm:

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Wtedy wina jest kierowcy audi,jest konkretnie podane ile można zaparkować od pasów i znaku.Generalnie ten z audi niezły zjeb i pasowałoby zaczekać na niego i dać mu po mordzie,co nie usprawiedliwia celowego wjechania w niego co wypadałoby zrobić.

 

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...