Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

1 godzinę temu, drVanSteiner napisał:

O, więc kolega@Arnold już wrócił, dla niepoznaki z innym kontem?emoji1787.png
Parafrazując, po ortografii i stylistyce go poznacieemoji2957.png

Ja mam dla Ciebie Platynowa poradę. Zamiast zaczepiać i prowokować na forum, wyjdź na dwór znajdź słupek metalowy. Wyobraź sobie, że to ja i kop z całej siły, albo z czachy go. Ulżysz sobie za całe swoje życie bolesne.

43 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Na konto eustachy ma nałożonego bana, z konta Arnold jak widziałam jest zdjęta blokada pisania. 

eustachy zablokowany na Amen. :P

47 minut temu, soda napisał:

Przecież on się nawet nie kryje z tym, że on, to nie on :D

Poważnie staram staram się jak mogę, ale wy jesteście gorsi niż 5 letnie dzieci w piaskownicy, albo 60 letnie chłopy bijące się o prostytutke. Ogarnijcie się w koncu bo jesteście tak żałośni, że nawet Czarna mam wrażenie, że ma was dosyć, szkoda jej banów na dzieci. :P

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-konkurent-coca-coli-z-lat-70-wraca-na-rynek-ten-napoj-jest-k,nId,6648739

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Arnold napisał:

Poważnie staram staram się jak mogę, ale wy jesteście gorsi niż 5 letnie dzieci w piaskownicy, albo 60 letnie chłopy bijące się o prostytutke. Ogarnijcie się w koncu bo jesteście tak żałośni, że nawet Czarna mam wrażenie, że ma was dosyć, szkoda jej banów na dzieci. :P

Gościu, zacznij normalnie się wypowiadać bez tych chamskich,niepotrzebnych tekstów. Jak tak dalej będziesz się zachowywał długo tu nie pobędziesz. 

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, adivxv napisał:

Gościu, zacznij normalnie się wypowiadać bez tych chamskich,niepotrzebnych tekstów. Jak tak dalej będziesz się zachowywał długo tu nie pobędziesz. 

Nie chamski hejt tolerujecie. BRAWO WY!!!

Jeszcze jedno Moderatorzy. Moje wypowiedzi w dziale sprzetowym dotyczacym sieci nie są fachowe i Ekspertowi i innym się nie podobają, ale czy to oznacza, że tylko eksperci i fachowcy sieciowi moga się w tym dziale wypowiadać i w ogóle na forum mozna się wypowiadać ze strikte fachowym słownictwem iT? Bo jeśli tak pani Moderator Czarna nie spełnia tez tych wymogów, a nic do tej Pani nie mam, ale albo traktujecie wszystkich równo, albo przez te wasze wytyczne nigdzie nie zapisane tylko tolerowanie HEJTU kulturalnego to forum skończy jak inne należące do WP, gdzie dziennie zagląda 5-6 osób i w sumie nie ma po co szukać tam pomocy jak się nie znasz na komputerach bo tez opierdol od razu jak piszesz zwyklym nie fachowym tekstem. 

 

Mnie najezdżacie o literówki, ale to, że zaczynają zdanie czy temat z małej litery to macie w głębokim poważaniu i tylko przyjhmujecie raporty z hejtem na mój temat, więc chyba mineliscie sie z powołaniem moderacji.

 

Blokujcie w tym jesteście najlepsi hakerzy polskiego internetu, ale to tak jakby żołnierz na rozkaz Putuna strzelił w głowe te wasze bany na mnie i blokady, a co gorsza tylko na mnie.

 

Mam to gdzieś jak mnie zablokujecie bo to forum tez juz dawno wszyscu mają gdzies.

 

Przez takich ludzi, którzy jada po mnie bo pisze prostym językiem, nie fachowym i 90% użytkownikom z dużym stażem to nie odpowiada, nie formatuje swoich wypowiedzi i wy to tolerujecie jak jedna wielka mafia, teraz niestety WP. Nie mam pretensji, że „Czarna” mnie raz zbanowała bo nie mam o co tylko jeśli chciała być sprawiedliwa to pare innych osób tez powinna za to jak mnie traktowali, prowokowali i jektowali.

 

Cała wasza zgraja jest na wszystkich forach w internecie i wtsraczy jedno zdanie, że ktoś kogoś źle traktuje, ale nie klnie, nie bluzga tylko robi to ładnymi słówkami i juz takim wszystko wolno, a ten co czuje się pokrzywdzony przez Administracje i większośc Moderacji jest traktowany jak najgorszy idiota i su*****n.

 

Bez skrupółów teraz to napiszę, chociaż fajne forum.

 

Oby to forum padło przez te wasze chore zasady, które sa nawet traktowane ponad wszelkie inne prawo w Polsce.

Link to post
Share on other sites
58 minut temu, Arnold napisał:

Osraj się do krwi po tym popkornie, zeby ci ro*******o całe jelito.

Nie myślałeś aby zrobić jakieś badania psychologiczne? Nikt Ci tutaj na złość nie robi ,tylko Ty wszędzie widzisz problem ale nie u siebie.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, sid vicious napisał:

Chyba, że zbierzemy 5 podpisów pod ułaskawieniem to zamiast tego zbanuje Niebieską za odebranie nam rozrywki i przywróce Arnolda :-> 

Czy to jest co z cyklu o Barabaszu?

4 minuty temu, wodego napisał:

To niemożliwe. On nie robi literówek, bo ledwo wczoraj pisał, że przed wysłaniem czyta treść i sprawdza jeszcze raz. Kto mu złośliwie przekręca literki?;)

Ten drugi. Jeśli wiesz o czym mówię...

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...