Skocz do zawartości

Jakie masz ISP ?


Jesteś zadowolony z posiadanego łącza?  

589 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś zadowolony z posiadanego łącza?

    • Tak
      312
    • Nie
      264
    • Nie mam zdania
      14


Recommended Posts

To chyba normalne, ja mam identycznie jak ty.

 

Co do @chwalesie to trochę zaniżyłem wynik, ale myślę, że sam pomysł jest dość ciekawy.

 

Edit: Teraz testowałem na wi-fi i jest "trochę" więcej. Zamiast 40 aż 80 :D
http://www.speedtest.net/result/3461387274.png

Edytowane przez TeNieznany
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Eeee ja to się nie mam czym chwalić...

 

Mam aktualnie Neo, podobno do 10 MB... Podobno, bo nigdy się do tej prędkości nie zbliżyło nawet. Najczęściej mam w porywach 3-4 MB :o Do zwykłego łażenie po stronach wystarczy, ale co większe filmy, choćby z YT, odpadają, bo się tnie. Najgorsze jest to, że ja wcale na jakimś zadupiu nie mieszkam, ba, miasto całkiem spore i takie cyrki...

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kolego może u Ciebie w mieście UPC leci w kulki, ja jestem z tego dostawcy zadowolony w 100%. Od kilku lat jestem ich klientem i tak szczerze to może trzy razy miałem problem z internetem i raz z TV.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Szlagu takie uroki tego dostawcy. Net działa raz lepiej raz gorzej ale w 70% zawsze poprawnie a przynajmniej w moich rejonach. Ceny mają dobre w pakietach promocyjnych ale o stałych klientach często zapominają. Ich sprzęt jest taki sobie, razi brak chęci łatania dziur w pseudo modemach itd. Dużo można by jeszcze wyliczać. Jest pewne forum UPC tam można sobie poczytać ewentualnie sięgnąć po poradę w razie problemów.

Link to post
Share on other sites

Niestety 20mbps sie nie opłaca brać bo linia max 15mbps a i jakiś zapas by było stabilne więc 12mbps a 10mbps

różnicy nie zrobi

 

 

 

http://www.speedtest.net/result/3602565706.png

 

upload boli :/

Edytowane przez Kiciuk
Link to post
Share on other sites

Wszystko pięknie :)

http://www.speedtest.net/result/3605632860.png

 

Tylko co z tego jak nie mogę się z nimi dogadać ...

Internet raz potrafi dobrze chodzić (rzadko, tak jak w tej chwili), a czasem nawet jak już pingi są dobre a nie po 100-200, to potrafi być na teście 30, 30, 30 ,30 , 200, 20, 30 ,30, i tak co chwila, więc w nic nie pograsz też :)

Bądź są gubione pakiety :< Obiecali że jestem objęty planem podłączenia światłowodu, praktycznie 20m dalej kładli światłowody jakieś 2 lata temu :P - nie wiem po co i komu i tak leżą i się marnują.

Link to post
Share on other sites

kalgon, było nie brać routera od nich tylko kupić swój własny. Ja nie brałem nic od Orange tylko kupiłem na allegro pierwszy lepszy. Nie płacę im haraczu i nie użeram się z liveboksowymi problemami.

 

Pewnie, że się zastanawiałem nad kupnem routera, ale kiedy podpisywałem umowę ceny routerów VDSL były horrendalnie wysokie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...