Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Recommended Posts

I to są zniszczenia. Nie dość, że zderzak odpadł to jeszcze karoseria została wygnieciona, jakby rzucano w nią kamieniami. Mnie ten filmik zachęcił do kupna XBOX 360.

 

Może już skończymy temat bezsensownych porównań?

 

Jakimi furami gracie?

Link to post
Share on other sites

Przynajmniej w FM3 coś odpada a nie jak w GT5 że po zrobieniu paru beczek w powietrzu i przywaleniu w ścianę z prędkością 200km/h zderzak się lekko wgniótł :D

 

EDIT: Ujemny - ja ostatnio w gt5 polubiłem samochody Mercedes choć brzmią jak silnik od ursusa to i tak przyjemnie się jeździ. W FM3 jeszcze nigdy nie grałem a widziałem jedynie na pokazach i na stoiskach.

Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną kręcę okrążenia, czymś takim:

 

http://img822.imageshack.us/img822/3572/bernomarktgasse1.jpg

 

http://img19.imageshack.us/img19/3650/bernomarktgasse.jpg

 

Fotogram ze mnie marny. Ale czemu nie ma w środku mojego kierowcy?

Link to post
Share on other sites

W GT5 jest model zniszczeń, ale dopiero po 40lvl (dlaczego, dopiero od wtedy, to chyba nikt nie wie :D)

Wiemy, wiemy. Zanim co najmniej 30% graczy osiągnie 40 poziom doświadczenia w A-Spect to Polyphony zdąży wydać stosowną nakładkę. Tylko zasadniczo po co osiągać 40 poziom, jak napisy końcowe pojawiają się po 17. (Gran Turismo 5 Championship), a bodajże 21. jest potrzebny do odblokowania wszystkich zawodów, i aut.
Link to post
Share on other sites

Ma ktoś jeszcze jakieś...

Prosisz masz.

 

Zdecydowanie najtrudniejsza część licencji B to zadanie B-5. Polega ono na ostrym zahamowaniu przed zakrętem, i przyśpieszeniu na zakręcie. Przez ponad 30 prób często osiągałem wyniki rzędu 18,940. 0,040 do wymaganego czasu. Kiedy w końcu uporałem się z zadaniem, osiągając rewelacyjny czas - tak myślałem - 18,888, znajomy podesłał mi poniższy filmik.

 

Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=776OQ8qpq4o

 

Wpisz w wyszukiwarce YouTube hasło "Gran Turismo 5 glitch".

 

Niestety nie mam możliwości nagrywania/zgrywania filmików, a pokazałby jak samochód sterowany przez SI jedzie na prostej drodze pod kątem 45 stopni. Oczywiście ciągle przyśpieszając.

 

Ktoś bawi się w zdobywanie Złotek w licencjach? Dzisiaj myślałem, że mnie rozniesie. W A3 i A8 łącznie do Złotych Pucharów brakuje mi 0,010 sekundy. 0,003 w A3 plus 0,007 w A8. Tylko te dwa zadania zostały mi z B, i A.

Link to post
Share on other sites

@Czaszka

Na tym torze to niestety pewnego rodzaju standard. SI zupełnie nie radzi sobie z zakrętami o kącie 90 stopni. Często zalicza dzwony z przeciwległą ścianą.

 

Pozostaje mieć nadzieje, że osoba odpowiedzialna za B-Spect już nie pracuje u japońskiego dewelopera. Zupełnie nie pojmuje po co komu ten tryb, i po cholerę w B-Spect na dany tor przypada więcej okrążeń niż w A-Spect...

Link to post
Share on other sites

Może pod koniec są też jak w GT4 takie eventy jak LM24h, czy 1000mil endurance... w takich chwilach B-Spec się przydaje jak chcesz mieć 100% gry ^^

To akurat mi nie grozi, zwłaszcza, że wszelakiej maści wyścigi omijam szerokim łukiem. W innym wypadku musiałbym sprzedać zarówno kierownicę, jaki i grę, o ile wcześniej bym jej nie połamał :D
Link to post
Share on other sites

Taka refleksja mnie naszła dzis i chcialbym cos napisac:D

Widze jak ludzie narzekaja na model zniszczen i grafike itp.

Nie mam PS3 i jakos nawet bym nie chcial ;), wiec nie moge pisac za bardzo obiektywnie, ale:

gram ostatnio ciut w Toce 3 i stwierdzam ze ma lepszy model zniszczen niz GT5, zeby nie powiedziec ze go niszczy.

Grafika no moze bez rewelki ale samochody sa ok sa refleksy i b.przyjemnie sie gra.

Jakby nie patrzec toca ma juz ponad 4 lata czyli tyle ile PS3 a grafika hmm stanela w miejscu?

Pomyslcie o tym w odniesieniu do mojego przykladu :]

Link to post
Share on other sites

Nie ma nad czym myśleć. Oprawa wizualna stoi w miejscu od przynajmniej dwóch lat. Crysis i długo, długo nic. Optymalizacja, a oprawa wizualna to dwie odmienne kwestie, dlatego proszę nie pisać o Metro 2033.

 

Może porównanie do ToCA Race Driver 3 - o ile się nie mylę jest to ToCA 5 - nie są na miejscu, bo modele aut różnią się drastycznie, to jednak jest ziarnko prawdy w tym co piszesz. Na rynku są procesory kilkunastu-wątkowe, karty graficzne o kosmicznej mocy, a produktów zoptymalizowanych pod te produkty brak. Electronic Arts po prostu nie opłaca się tworzyć pod tym względem przyszłościowych produktów...

 

Było o tym nie tak dawno na stronie głównej Benchmark.pl. Trzeba czekać na PlayStation 4/XBOX 720.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...