Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Recommended Posts

Reszta jest po prostu dobra i tyle o brzmieniu aut nie wspominam bo czuję się jakbym grał w pierwszego NFS.

Na przyszłość proponuję włączyć głośniki.

 

Siła GT nie leży w grafice tylko w modelu jazdy i ponad 1000 samochodów.

Dla prawdziwego gracza grafika nigdy głównie się nie liczyła i nie będzie liczyć.

Link to post
Share on other sites

Wiadomo w trybie Foto auta wyglądają przecudnie. Podczas gry nie tak dobrze. I na dobrą sprawę jedynie auta wyglądają dobrze. Reszta jest po prostu dobra i tyle o brzmieniu aut nie wspominam bo czuję się jakbym grał w pierwszego NFS. Ja mam 20% gry bo jakoś mnie nie ciągnie do grania. I jak na razie grzeje moim Golfem IV GTI :P

Nie masz gry w ogóle nie masz PS3 to po co głupie komentarze :)

Auta tak wyglądają ile razy można powtarzać takim zatwardziałym PC-towcom.

Gra jest genialna trzeba tylko pograć dłużej i widać cały miód tej pozycji jak to GT i odpuść sobie jakiekolwiek negatywne komentarze.

Jak chcesz wiedzieć bo powinieneś że nie ma idealnej gry jak jest to pokaż mi 8-)

Owszem nie mam PS3 ale pożyczam sobie od czasu do czasu od kuzyna. Głównie dla FIFY i właśnie czasem GT5.

 

Adixx - owszem model jazdy i auta to naprawdę spory atut tej gry i póki nie wyjdzie FM4 to tutaj nie ma na razie liczyć na konkurencję.

Link to post
Share on other sites

No to mamy niezłą jazdę czy ktoś może sobie pozwolić na coś takiego :lol:

Kolejna aktualizacja do GT5 wprowadziła obsługę 5 telewizorów 8-)

 

No to do dzieła :hahaha:

 

Widziałem wcześniej jak koleś grał na 3 monitorach.

Swoją drogą muszę sam coś takiego przetestować.

Pytanie tylko skąd wziąć ten trzeci TV :hahaha:

 

niezłe foty kulig :]

adixxx daj swój psn id to cie dodam i może coś pykniemy najlepiej razem z kuligiem :) (chociaż ostatnio za dużo czasu nie mam).

Moje id to BraveXL.
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

pograłem trochę w GT5 i wart zakupu gra, ale ta grafika... po marketingowym bełkocie podawanym przez Sony Computer Entertainment wieloletnim ściemnianiem, nie to chciałem ujrzeć na ekranie telewizora. Jednak nie same widoki najważniejsze.

Link to post
Share on other sites

pograłem trochę w GT5 i wart zakupu gra, ale ta grafika... po marketingowym bełkocie podawanym przez Sony Computer Entertainment wieloletnim ściemnianiem, nie to chciałem ujrzeć na ekranie telewizora. Jednak nie same widoki najważniejsze.

Co chcesz do grafiki jest ogólnie dobrze patrzysz na mało znaczące duperele jak drzewka itp rzeczy to się nie dziwie :) tak jak Adixxx napisał siła w GT leży w modelu jazdy i w samochodach.

 

Gra się naprawdę dobrze i o to chodzi jako całość sprawia pozytywne wrażenie.

 

Coś nie tak....

http://www.youtube.com/watch?v=kWg-UTeL6-k&hd=1

 

http://img510.imageshack.us/img510/1193/grandvalleyeast14.jpg

http://img408.imageshack.us/img408/1055/grandvalleyeast26.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/1425/nrburgringnordschleife1.jpg

 

Wymodelowanych samochodów długo jeszcze nikt nie przebije :P

Link to post
Share on other sites

No niestety nie tak...

 

http://image.jeuxvideo.com/images/p3/g/r/gran-turismo-5-playstation-3-ps3-429.jpg

http://image.jeuxvideo.com/images/p3/g/r/gran-turismo-5-playstation-3-ps3-411.jpg

http://image.jeuxvideo.com/images/p3/g/r/gran-turismo-5-playstation-3-ps3-433.jpg

http://image.jeuxvideo.com/images/p3/g/r/gran-turismo-5-playstation-3-ps3-436.jpg

 

Nikt nie kupuje tej gry zeby "grać" w Photo Mode :P

Link to post
Share on other sites

nic Diabeł na to nie poradzisz. Ja z tymi innymi ludźmi nawet nie dyskutuje o tym, że grafika z Gran Turismo jest mocno przeciętna . Lepiej nie zniżać się do ich prymitywnego poziomu.

Link to post
Share on other sites

Niech lepiej pokaże ładniejszego racera ;)

Nie zapominaj, że poza wyglądem samego samochodu premium liczy się wygląd trasy, a tutaj Gran Turismo 5 wręcz odrzuca od ekranu. Top Gear Test Track, czy Special Stage Route 5 (i tak dalej) są po prostu szpetne. W Dirt 2, czy Need for Speed: Shift takich brzydactw nie znajdziesz.

 

Porównaj klasyka: Nürburgring z Shift'a, z tym z Gran Turismo 5. Za parę dni wyjdzie Shift 2, i ilość detali na trasie, ilość obiektów 3D zapewne wzrosła w stosunku do "Jedynki".

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Miałem okaże zobaczyć Schifa 2 na żywo, normalnie graficznie lepiej we wszystkim. Oczywiście wersja PC bo konsolowa to wiadomo medium detail i HD Ready. Jednak uważam, że GT5 jest lepsza grą jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites

Gra wyścigowa ma nie wyglądać, a dawać frajde. Mi GT5 takiego czegoś nie daje. Pograłem i stwierdzam, że jest to rzeczywiście gra dla fanów motoryzacji, ale szukając przyjemnej ścigałki do odreagowania po ciężkim dniu - wybrałbym chociażby Shifta 2, GT5 tego zadania nie spełni :rudolph:

 

EDIT:

Zapomniałem o jednej rzeczy, bo by mnie pewnie niektórzy chcieli zlinczować :cenzura: To wszystko powinno się zaczynać od Moim zdaniem... :co:

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Prawdziwy symulator samochodowy ma dawać uczucie, że naprawdę siedzisz w maszynie wyścigowej. GT5 tego nie daje. Dźwięki beznadziejne w tym dźwięk zmiany biegów. W S2 masz pięknie brzmienie motoru i nawet kamerę z kasku kierowcy !. Taki ma być symulator :cenzura:

Link to post
Share on other sites

Beznadziejny jesteś mixtape to ma być symulator i tak jest obejrzyj sobie prawdziwe wyścigi w TV to może zrozumiesz.

Jak wam nie pasuje to po co drążycie temat że GT nie oddaje takich bajerów jak w Shifcie2 naszpikowanych aby podniecić takich fanbojów i 16 latków jaki to racer jest wykopany w kosmos.

 

Darujcie sobie bo porównywać to możemy tylko do Forzy bo bliżej temu tytułowi do GT.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Prawdziwy symulator samochodowy ma dawać uczucie, że naprawdę siedzisz w maszynie wyścigowej. GT5 tego nie daje. Dźwięki beznadziejne w tym dźwięk zmiany biegów. W S2 masz pięknie brzmienie motoru i nawet kamerę z kasku kierowcy !. Taki ma być symulator :cenzura:

No nie rozśmieszaj mnie, jeśli sądzisz, że S2 pięknie brzmi to delikatnie mówiąc po..kręciło Cię. Chyba nigdy w życiu nie siedziałeś w sportowym wozie...

Silniki samochodów w S2 są głośniejsze niż myśliwców przy starcie. To jest nienaturalne i nierealistyczne zwłaszcza, że ten niby "kask" (o ile coś takiego miałeś kiedyś na głowie) powinien wygłuszać dźwięk. Jest głośno jak w komorze silnika.

 

Wystarczy obejrzeć ten film aby przyznać mi rację.

 

Uplasowałbym wg udźwiękowienia te gry tak:

Forza 3

GT 5 (za dużo bassu)

Shift 2 (za głośne, nienaturalne i ta niespalona, strzelająca benzyna z wydechu) - dobry symulator :rudolph:

 

Swoją drogą to GT5 jest chwalone głównie za rewelacyjny model jazdy więc Twój argument był co najmniej głupi...

 

Znawcy symulacji się znaleźli hahaha

Link to post
Share on other sites

Beznadziejny jesteś mixtape to ma być symulator i tak jest obejrzyj sobie prawdziwe wyścigi w TV to może zrozumiesz.

Jak wam nie pasuje to po co drążycie temat że GT nie oddaje takich bajerów jak w Shifcie2 naszpikowanych aby podniecić takich fanbojów i 16 latków jaki to racer jest wykopany w kosmos.

 

Darujcie sobie bo porównywać to możemy tylko do Forzy bo bliżej temu tytułowi do GT.

A ten dalej swoje....

 

EDIT: Adixx - Ty pewnie też nie siedziałeś w prawdziwym samochodzie wyścigowym więc nie wiem po co ten durny komentarz :cenzura: . Dla mnie po prostu Shift 2 jest najlepszy i tyle. Potwierdzają to recenzje i opinie graczy a opinia graczy jest najważniejsza :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Chyba nigdy w życiu nie siedziałeś w sportowym wozie...

Ty siedziales? Golf III GTI sie nie liczy :cenzura:

Wystarczy obejrzeć ten film aby przyznać mi rację.

obejrzalem i nie przyznaje racji. najlepsze sa momenty kiedy widac auto z boku, obroty krecone do oporu a auto ani drgnie ( GT5 ) - rewelacja.

normalnie rzuca silnikiem, a samochod lekko drga ( widac to w shift 2 ). o strzalach z tlumika juz nie wspomne - podtrzymanie obrotow turbiny poprzez spalanie mieszanki paliwowej w kolektorze wydechowym.

w forza pieknie brzmi silnik przy starcie 13:55

w shift 2 ladnie odwzorowane jest zachowanie auta przy naciskaniu na gaz - rzucanie samochodem, strzaly etc.

GT5 - lekko wieje nuda.

do kazdej z tych gier mozna sie czepic. jesli chcecie symulator to polecam rFactor.

Link to post
Share on other sites

Adixxx najlepiej z tego wyszło GT w Shifcie2 jakby odrzutowiec startował i tyle w temacie :cenzura:

 

---

 

Daft i co związku z tym a może bana mi dacie na następne dwa tygodnie aby zamknąć niewygodne fakty.

 

Adixxx nie dawno pytał Wulfena czy żyje nawet ani słowa nie powiedziałem że dostałem bana po ostatnim komentarzu w temacie GT5.

 

Pytam się co to ma być jesteście uprzedzeni do konsol tym bardziej do PS3 to po co w ogóle jest temat konsol na tym portalu.

 

Widać że blaszane głowy rządzą i dyktują jakie komentarze mogą być w temacie konsol i gier 8-)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...