Skocz do zawartości

Jaką masz kartę graficzną w swoim komputerze?


Jaką kartę graficzną masz w swoim komputerze?  

1274 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką kartę graficzną masz w swoim komputerze?

    • AMD Radeon Fury/Fury X
      5
    • AMD Radeon R9/R7 3xx
      48
    • AMD Radeon R9/R7 2xx
      125
    • AMD Radeon 7xxx
      89
    • AMD Radeon 6xxx
      34
    • Nvidia Geforce Titan/Tinax X/Z
      11
    • Nvidia GeForce 9xx
      303
    • Nvidia GeForce 7xx
      105
    • Nvidia GeForce 6xx
      63
    • Nvidia GeForce 5xx
      28
    • Inny/starszy model AMD
      28
    • Inny/starszy model NVIDIA
      58
    • Nvidia GeForce 10xx
      233
    • AMD Radeon RX
      87
    • Nvidia GeForce 20xx
      57


Recommended Posts

 

 

A OcK.co.uk sprzedaja czesto karty ze zwrotow i w tym miesiacu juz trzy razy widzialem MSI R9 390 za £179. Nowa, tylko sprzedawana jako "B-grade"

Kurde, gdzie ja mieszkam, że u mnie nawet normalne roczne używki nie stoją tak nisko :/

Link to post
Share on other sites
Wiesz co jestem pozytywnie zaskoczony max temperatury 72stipnie (stock) Po OC wzrasta do 83. Ogromna poprawa względem TF4 na 290X

 

Tylko zartowalem, to swietne chlodzenie. Ja mam Max. 68~72 stopnie nawet po lekkim OC. A z wlaczonym FreeSync gdzie karta czasem sobie odpocznie chwilowo zbijajac zegary 62~65 stopni.

Mialem tez TF4 tez R9 290 bez X i tez nie bylo tak zle. Jak pogonilem wentylatory w obudowie , przede wszystkim ten w panelu bocznym to max.~78 stopni. Mialem tez je dwie w crossfire, 10 min grania i pierwsza karta 95 stopni i zbija takty  :/

Edytowane przez keczu
Link to post
Share on other sites

Miałem podobnie z Msi 290X wystarczyło lekkie OC i wyłączenie synchronizacji pionowej i szybko temperatura rosła do 95stopni i tylko później taktowania rzędu 800mhz. Na obecnej karcie po OC z sygnaturki nie wiem co bym nie robił nie dam rady osiągnąć 85stopni, mówię o grach a nie programach typu furmark :)

Co jak co ale w serii 300 postarali się i okiełznali hawaii lub Grenadę jak kto woli :P

Link to post
Share on other sites

Na obecnej karcie po OC z sygnaturki nie wiem co bym nie robił nie dam rady osiągnąć 85stopni, mówię o grach a nie programach typu furmark :)

Wcześniej napisałeś, że po oc wzrasta do 83C.

Odpal sobie DX12 Ashes of The Singularity z włączonym Async Compute to spokojnie dobije do 90C  :]

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

AMD Radeon HD 8570 2GB, podkręcona w MSI Afterburner na max, power limit +20%, core clock 1000mhz, memory clock 1000mhz, fan speed min. 30 norm. 38-46 max. 60, jeżeli chodzi o temperaturę to w grach dochodzi do maximum, ale nic się nie dzieje ;) gram już tak 2 lata i nawet dobrze jak na taką drewnianą kartę graficzną, w CS:GO na 1024x768 na min. ustawieniach 150-250fps więc dosyć ładnie :)

Link to post
Share on other sites

Aktualnie siedzę na Sapphire Radeon 4650 1GB DDR2 128-bit. Karta R9 270 wyzionęła ducha i idzie na gwarancję :cry:

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...