Skocz do zawartości

Tatuaże - co o nich sądzicie ?


Recommended Posts

Może ja to dziwny jakiś jestem i staroświecki, ale tatuażu nie zamierzam sobie robić. Poza tym, to dziwnie trochę postawiłaś pytanie w tytule. Jeśli Ci się podobają i chciałabyś mieć, to sobie zrób. To Twoje ciało, wolny kraj ;)

 

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

up

Jest to temat do ogólnej dyskusji bo podobnego nie ma:) 

A teraz wracając do tematu, sam planuję zrobić ,,rękaw,, sobie i pytałem w jednym z wrocławskich salonów jaki to mniej więcej koszt jest. Wyszło 4-5 sesji po 1300zł każda (ogólnie drogie studio ale na prawdę fajne). Jak dla mnie troszeczkę za dużo i jak by ktoś znał inne studia chociaż troszkę tańsze z Dolnego Śląska to możecie napisać. Oczywiście zdaję sobie sprawę że nie jest to tanie ale wiem że można troszkę taniej zrobić to profesjonalnie :)

Link to post
Share on other sites

A ja tak z innej beczki. Może ktoś z Was zna dobrego tatuażystę w Warszawie? Chodzi mi o sprawdzonego człowieka, wręcz artystę tatuażu, który podejmie się wydziergania ażurowego rękawa. Koszta nie grają roli

https://pl-pl.facebook.com/StudioDereniowa

 

a wracając do tematu to Szariczek jest neutralny. Lubi malowane ciałka u płci pięknej ale sam by sobie tatuażu nie zrobił ;)

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Może ja to dziwny jakiś jestem i staroświecki, ale tatuażu nie zamierzam sobie robić. Poza tym, to dziwnie trochę postawiłaś pytanie w tytule. Jeśli Ci się podobają i chciałabyś mieć, to sobie zrób. To Twoje ciało, wolny kraj ;)

To nie dziwne. Każdy jest inny. Jednemu się tatuaże nie podobają, a drugi je uwielbia. 

Tak jak kolega @viscaelbarca napisał - dyskusja. Nie postawiłam pytania: "Czy mam sobie zrobić tatuaż",  ja swoje zdanie znam a chciałam tylko zapytać Was co sądzicie o tatuowaniu się.  ;)

 

a wracając do tematu to Szariczek jest neutralny. Lubi malowane ciałka u płci pięknej ale sam by sobie tatuażu nie zrobił ;)

A właśnie Panowie, może to głupie pytanie ale co tam: kobieta z tatuażem/tatuażami byłaby dla Was tak samo atrakcyjna jak i bez nich ? Czy może straciłaby na atrakcyjności ? Dla jasności, nie robię tatuażu aby podnieść swoją samoocenę czy coś takiego  :D A pytam z ciekawości. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

28 lipca, wtorek, godz: 10 ---> Wrocław.

 

Sesja pierwsza :)

 

Jak powiedział tatuażysta: "postaramy się zrobić tatuaż w dwóch sesjach, trzecia nie jest planowana".  Odstęp czasu między pierwszą a drugą sesją: 2-3 tygodnie.  ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@viscaelbarca - ja miałam 3 na oku :) w tym Skullmaster. Ale wybrałam CleanFun ---> http://cleanfun.pl/

 

Cena za mój rękaw coś koło 1600-1700. Generalnie powiedzieli, że tatuaż nie przekroczy 2tys.

 

@sowix - Ricardo bardzo chwalony z tego co czytałam. Ale jak zapytałam o ilość sesji i mniej więcej cenę tatuażu (pokazałam wzór) to się przeraziłam :D

 

@mabrothrax - dziękuje ;) no wiesz od 3 lat na okrągło myślenie o tatuażu. To nie może być nic małego.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ile ludzi, tyle opinii. Będe szczera - nie obchodzi mnie to co ktoś sobie pomyśli widząc mój tatuaż. Nie robię tego dla innych tylko dla siebie.

 

Jeśli chodzi o rękaw, jak najbardziej przemyślany. Jestem w pełni świadoma, że to na całe życie.

Link to post
Share on other sites

Pierwszy "tatuaż " zrobiłem sobie w wieku 14 lat... burak jak diabli, ale zostawiłem go na pamiątkę mam go do dziś, nie widzę w tym nic złego, na pytanie co to jest odpowiadam "błąd młodości" a mimo tego błędu mam zamiar zrobić dwa rękawy. Na codzień mieszkam i pracuję w Londynie, codziennie mam kontakt z ludźmi z wysokiej klasy A mimo to większość z nich posiada co najmniej jeden tatuaż... Część spamu przyprawia mnie o chęć wymiotów

Link to post
Share on other sites

Mnie delikatny tatuaż u dziewczyny nie przeszkadza, nawet dodaje uroku jak jest dobrze przemyślany :) Rękaw dla mnie to już trochę za dużo. Ale kto wie może @Kornela95 zmienię zdanie jak pochwalisz się swoim :) Mnie samego osobiście jakoś nie "ciągnie" żeby sobie zrobić tatuaż ale nie podchodzę do tego jak @Okawaru, że ludzie którzy robią sobie tatuaże mają ze sobą problem natury psychicznej. Wydaje mi się ze to element dekoracyjny taki jak ekstrawagancka fryzura lu zmiana ubioru. Tylko tatuaż raz zrobiony ciężko potem usunąć ;)

Link to post
Share on other sites

Tatuaże - fajna sprawa dla chętnych. Nie mam nic przeciwko temu, że za 50 lat ci ludzie się pomarszczą i będą wydziarani - to nie wpływa tak na prawdę na to, kim są.

http://tattookris.com/wp-content/uploads/2013/12/Other%20Tattoos/Old%20Man%20Tattoo%209gag%201.jpg

 

To tylko sposób na wyrażanie siebie, czy poszukiwanie tego jak chcemy się widzieć. Nie zbrodnia i okaleczanie ciała. Co innego skaryfikacje! W tym temacie jestem na nieeeee.

 

Sama mam mały tatuaż, który zrobiłam w wieku lat 19stu. Jak każdy, kto zdecyduje się na pierwszy tatuaż, poczułam 'flow', strasznie zajarało mnie wtedy dziaranie i po pierwszym tatuażu miałam już wizję na 10 następnych. Ale postanowiłam to przemyśleć, odczekać rok czy dwa i.... przeszło. Od czasu do czasu coś mnie tam natchnie, ale wiem, że to chwilowe.

A co z pierwszym tatuażem? Był przemyślany, jak mi się wtedy wydawało. Miał o czymś przypominać i swoją funkcję pełni, ale czy zrobiłabym go jeszcze raz? Myślę, że przemyślałabym go jeszcze 10 razy bardziej, zrobiłabym inaczej i jeszcze mniejszy (skoro miał być tylko przypominaczem dla mnie). A może wcale? Na co dzień i tak na niego nie patrzę, a właściwie nawet nie pamiętam, że mam.

Edytowane przez TaRuda
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...