Skocz do zawartości

Tatuaże - co o nich sądzicie ?


Recommended Posts

Na co dzień i tak na niego nie patrzę, a właściwie nawet nie pamiętam, że mam.

Wydaje mi się że wszystkimi rzeczami niezwykłymi na początku przechodzimy z nimi do porządku dziennego i traktujemy je jak coś zwykłego. Myślę że podobnie jest z tatuażem. A ciekawy jestem czy taki tatuaż da się usunąć bez śladu jak się znudzi?

Link to post
Share on other sites

naprawde Kornela przemysl to jeszcze dobrze, bo nie brzmi to dla mnei jak dobra decyzja.

 

Raz, że rękaw odrazu to jest ogromny bardzo widoczny tatuaz, dwa u kobiety takie duze tatuaze nie przechodza bez echa, trzy wygladasz z twarzy na bardzo mloda dziewczynke i Ci to po prostu nie bedzie pasowac, cos w stylu mam pizamke w kroliczki ale walne sobie rekaw zeby mysleli ze jestem zyleta :)

 

nie pisze tego zeby Ci dopiec tylko zeby Cie uchronic przed zla decyzja, pomysl sobie po co Ci ten tatuaz? Jak za 20 lat ktos sie zapyta o to Ciebei i Twoja odpowiedz "bo tak" bo tak mi sie pdoobalo" itp to znaczy ze to glupia decyzja i robisz to dla zwyklego popisania sie. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ponoć się da, ale jest to 10krotnie bardziej kosztowne, niż jego wykonanie.

 

Podobno zostają także widoczne blizny zwłaszcza po dużych (tu chce rękaw więc na pewno zostałaby blizna).

Ja dalej uważam, że tatuaż to głupota. Jakieś brednie i wymysły o wyrażaniu siebie...

Można w dużo lepszy sposób poprawić swój wygląd a tatuaż generalnie szpeci a nie poprawia wygląd. Rzadko miałem okazję widzieć udany tatuaż a to i tak co najwyżej na dobrze wyrzeźbionym ciele.

Jak nie jesteś głupia to nie rób sobie tego rękawa.

 

http://www.estheticon.pl/zdjecia-przed-po/laserowe-usuwanie-tatua-y-i-pigmentow?doctor=sciborowicz-jacek

Edytowane przez Soreik
Link to post
Share on other sites

Robiąc tatuaż nie chcę poprawiać swojego wyglądu. Od 3 lat po prostu bardzo mi się to podoba. Gdybym miała dla przykładu 30 lat też byście mi pisali, że to głupota ?

 

 

bo nie brzmi to dla mnei jak dobra decyzja.

 

Rzecz jasna jak zwykle wszyscy patrzą na wiek... Jestem dorosła i potrafię podejmować dorosłe decyzje. Wy uważacie inaczej, macie inne zdanie i inne podejście do tego wszystkiego. Tutaj pisanie w stylu: "przemyśl to, nie rób tego" nic nie zmieni. Innym się to podoba, innym nie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przedramię miejsca gdzie bolało to okolice nadgarstka (bardzo cienka skóra, żyły) oraz wewnętrzna cześć przedramienia (tam gdzie nie rosną włosy) :)

Natomiast co do bicepsa od wewnątrz to znajomy ostatnio robił i mówi że go najbardziej bolało (a ma sporo dziar)

Link to post
Share on other sites

Mam jeden, ale planuję kolejne. Powiem szczerze, że jest to bardzo uzależniające, zaraz po zrobieniu miałem tysiąc pomysłów na kolejny. Moja mama tego nie polubiła, ale w wieku 22lat raczej mało ma do powiedzenia :D Spodobał jej się bardzo inny projekt, który miałem w planach, ale nie wyszło. W tym momencie na mojej ręce łasi się kotek z Alicji:

 

 

 

http://i.imgur.com/PiAPlIY.jpg

 

 

 

3h roboty, 350zł w studiu w Tychach. Fajna laska robiła, choć odezwała się do mnie jedynie raz: czy boli. A boli jak cholera, szczególnie przy bokach przedramienia. Bardzo marzy mi się rękaw, ale to dość odległa przyszłość. Kolejny jaki zrobię, to zrobię go na łydce, najprawdopodobniej też będzie to postać z jakiejś bajki Tima Burtona. 

 

Mam jeden, ale planuję kolejne. Powiem szczerze, że jest to bardzo uzależniające, zaraz po zrobieniu miałem tysiąc pomysłów na kolejny. Moja mama tego nie polubiła, ale w wieku 22lat raczej mało ma do powiedzenia :D Spodobał jej się bardzo inny projekt, który miałem w planach, ale nie wyszło. W tym momencie na mojej ręce łasi się kotek z Alicji:

 

 

 

http://i.imgur.com/PiAPlIY.jpg

 

 

 

3h roboty, 350zł w studiu w Tychach. Fajna laska robiła, choć odezwała się do mnie jedynie raz: czy boli. A boli jak cholera, szczególnie przy bokach przedramienia. Bardzo marzy mi się rękaw, ale to dość odległa przyszłość. Kolejny jaki zrobię, to zrobię go na łydce, najprawdopodobniej też będzie to postać z jakiejś bajki Tima Burtona. 

Gdzie w Tychach robiłeś?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...