Skocz do zawartości

GTA V - PROBLEMY


Recommended Posts

Od wczoraj jestem posiadaczem karty MSI R9 270X gaming 2g. Mam problem z ustawieniami MSAA. Po włączeniu opcji MSAA x2 i Refleksów MSAA x2 woda wygląda tak jak na załaczonych screenach. Sterowniki mam najnowsze (mowa o tych wydanych pod GTA V). Czy coś nie tak z kartą jest? Czy po prostu optymalizacja gry?

 

Proc i5 4460

Plyta gl MSI z87-g43 gaming

zasilacz BeQuiet L8 500W

 

http://files.tinypic.pl/i/00657/7k270zdm0svl_t.jpg

http://files.tinypic.pl/i/00657/ajukbjfmusg9_t.jpg

Tylko w Gta takie coś się dzieje?

Link to post
Share on other sites
Mi na 4gb zżerało max 2200mb ramu. Swoją drogą zaczynam mieć odczucie że im wyższy klasowo sprzęt tym GTA automatycznie ustala półkę ramu wyżej, pasującą do sprzętu, ale to pewnie tylko moja durna teoria :)

 

 

Mi na 5gb ram po ok 15 minutach tnie jak szalone :) następne 4gb już w drodze. 

 

A sama gra wymaksowana z v-sync 60-50fps

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie czy GTA V bedzie mi śmigać na takim kompie?

Windows 7

Procesor Intel Core i3- 2100 CPU 3.10 GHz 3.10 GHz 

4 GB ram

Karta graficzna Radeon 5700 HD

Serio? Pojawiają się jeszcze takie pytania? Błagam Cie... sprawdź sobie sam 

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

 

Swoją drogą temat doryczy czegoś innego niż Twoje zapytanie... Czytałeś regulamin? ;)

Edytowane przez bearshepherd
Link to post
Share on other sites

Witam mam problem. Moj laptop spełnia minimalne wymagania gra GTA V, mimo to gra tnie tak, nie da sie grac. Nie wiem o co chodzi prosze o pomoc. Mysle ze problemem moze byc to ze gra uruchamia sie na zintegrowanej karcie graficznej.  Co robić?


procesor: i5 2.6-ghz 
4gb ram 
karty: 
-intel hd 4600 
-AMD radeon R5 m230 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Też tak mam, o ile benchmark włączę bez wcześniejszego wczytania wątku fabularnego. Natomiast wyników (jakiegoś podsumowania) nie wyświetla niezależnie od tego, czy włączę benchmark przed czy po wczytaniu wątku fabularnego.

Link to post
Share on other sites

WItam,

Mam pewien problem z czatem głosowym w gta a dokładniej chodzi o to że jak ja coś mówię to inni to słyszą, lecz kiedy inni coś mówią to ja ich nie słyszę. W ustawieniach mam ustawione na słuchawki. Do komputera mam podpięte słuchawki Razer Kraken 7.1 i jakieś głośniki Realtek High Definition Audio.
Powiem jeszcze, że kiedy wchodzę do GTA pokazuje mi się logo R* North i  mam dźwięk w słuchawkach. Następnie gdy na czarnym tle są już białe napisy to dźwięk znika i muszę "schować" gta. Wejść w urządzenia do odtwarzania, z Razer zmienić na głośniki a później jeszcze raz na słuchawki i wtedy mam dźwięk. Druga sprawa mnie nie obchodzi, chodzi mi tylko o czat głosowy gdyż jest do denerwujące.
Pozdrawiam i dziękuję za szybką odpowiedź.

EDIT

Zapomniałem dodać, że jeżeli w ustawieniach GTA zmienię czat głosowy na głośniki to działa a na słuchawkach już nie.

Link to post
Share on other sites

Witam mam problem. Moj laptop spełnia minimalne wymagania gra GTA V, mimo to gra tnie tak, nie da sie grac. Nie wiem o co chodzi prosze o pomoc. Mysle ze problemem moze byc to ze gra uruchamia sie na zintegrowanej karcie graficznej.  Co robić?

 

 

procesor: i5 2.6-ghz 

4gb ram 

karty: 

-intel hd 4600 

-AMD radeon R5 m230 

 

Pozdrawiam

Mało ram i g*wniana grafika

wziales wszystko na minimalne ustawienia ?

Link to post
Share on other sites

Ja mam taki problem,że instalacja trwa 9h(pokazywany czas) instalowalo się 4h40 min było 25% i cofnęło się do 22:o i nie wiem czy się zainstaluje.Gra oryginalna,pudlekowa lecz przez brak napędów wszystkie pliki z płyt przeniosłem na innym komputerze(laptopie) na pendrive i skopiowałem na 2 komputer i uruchomilem instalację.Wolny internet nie pozwala mi ściągnąć nawet patchy więc mam nadzieję,że wrzuce jakiegoś cracka żeby działało bez płyty i będę grał tylko offline,czy to ma szanse się udać?

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich,

Po uruchomieniu i straaaaasznie długim ładowaniu gra sama w sobie chodzi nawet płynnie i stabilnie, mogę szybko jeździć samochodami i płynność ciągle jest bardzo dobra mimo dość wysokich ustawień, jedyne co kompletnie wyłaczyłem to rozmycie i MSAA  a cienie mam na wysokich, reszta - bardzo wysokie bądź ultra (poza trawą) problem pojawia się dopiero gdy w grze zmienia się pora dnia np. zapada zmrok, kiedy dochodzi moment 'rozswietlania się ' budynków gra łapie takie ściny że zaczyna przypominac power pointa. pokaz slajdów trwa tak mniej wiecej do zapadniecia pełnej nocy i dalej gra znowu chodzi dość płynnie ( choć już mniej niz podczas dnia ) i szczerze mówiac im dłużej gram tym bardziej grze spada płynnosc, po 2 godzinach gra łapie ściny przy rozglądaniu sie mimo ze wczesniej chodziła plynnie... dodatkowo zauwazyłem ze gra czasami przycina przy strzelaniu - wszystko chodzi świetnie, chce do kogoś strzelić - gra łapie ścine na jakies 2 sekundy. Popytałem wśród znajomych z których jeden powiedział mi ze winą tych ścin moze być twardy dysk który nie jest w sumie zbyt szybki. do tego jest on troche zasyfiony, czy to moze byc przyczyna? zastanawiałem sie nad zmianą ale czy lepszy dysk da jakąs poprawe? czy moze problem lezy w czyms innym? próbowałem tez zmniejszyć ustawienia ale jedyne przy których była poprawa to średnio wysokie, choć też czasami te sciny były. czy jedyna opcja to zmniejszenie ustawien? czy moze jednak ten dysk tak wszystko spowalnia? co myslicie na ten temat?

 

 

specyfikacja kompa:

-mobo: msi b85-g43

-procesor: intel i5-4670

-grafika: gigabyte GF gtx770

-ram: kingston hyperx 8GB

-dysk: WD Green 1TB (dodam ze przy pobieraniu czegos z neta z predkoscią 14 mb/s dysk potrafi juz nieźle przymulac)

mam dokładnie to samo np włączam grę i gram sobie z 20 min i wszystko ładnie pięknie do czasu , nagle są ściny z 40 fps do 20  na 2 s dodam że gdy mam textury ustawione na normalne to moge nawet pograc z 40 min i nic a potem są sciny ale już nie tak często jak na wysokich 

specyfikacja kompa to :

amd athlon 760k 

nvidia gtx 650 ti boost 2gb

8 gb ram 

wD blue 1tb 

Link to post
Share on other sites

Ma lub miał ktoś może taki problem z GTA, ze gra po jakimś czasie (różnym) sama się wyłącza, najczęściej pojawia się okienko żeby zakończyć pracę programu, po czym Social Club wyświetla komunikat, że mnie wylogowano bo moje konto zostało użyte gdzie indziej. Zmieniałem hasło kilka razy, tak samo IP (neostrada), nawet login i nic nie pomaga, maila zmienić sie nie da :/ Jakieś pomysły ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ma lub miał ktoś może taki problem z GTA, ze gra po jakimś czasie (różnym) sama się wyłącza, najczęściej pojawia się okienko żeby zakończyć pracę programu, po czym Social Club wyświetla komunikat, że mnie wylogowano bo moje konto zostało użyte gdzie indziej. Zmieniałem hasło kilka razy, tak samo IP (neostrada), nawet login i nic nie pomaga, maila zmienić sie nie da :/ Jakieś pomysły ?

ja mam dokładnie tak samo zero spadków fps komp bardzo dobry jak na gta pomóżcie bo to jest mega frustrujące -.- 

moje parametry może się przydadzą:

Procesor:Intel Core i7 CPU 920 2.67 GHz ( podkręcony na 3,7 GHz )
Karta graficzna:Gigabyte Radeon R9 270X
Płyta głowna:EX58-UD5 
Pamięć RAM:10GB DDR 3
Zasilacz Power suppply TX650w
Windows 8.1 64x bit
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...