Skocz do zawartości

GTA V - PROBLEMY


Recommended Posts

Witajcie,

Mam taki problem - mimo sprawnego, płynnego łącza 120mb/s z niskim pingiem, często przy próbie wejścia do on-line wyskakuje komunikat z informacją o przekroczeniu czasu na połączenie z sesją.

 

Drugi problem to ilość graczy. Co chwila szukam sesji i 90% z nich zawiera tylko 4-8 graczy, przez co beznadziejnie się gra...

Link to post
Share on other sites

I to jest pieprzona zagadka... pożyczyłem do kumpla 4gb ramu żeby sprawdzić jak będzie hulać na 8... i panowie powiem bajka, sprzet w sygnaturce chodzi na high/vhigh przy stalych 60 klatkach, jedyne co mnie dziwi, gram juz ponad godzine a zuzycie ramu pokazuje TYLKO 1600mb, jak to do cholery dziala?

Link to post
Share on other sites

Przez przypadek usunąłem, sobie całe GTA. Chciałem przerzucić grę na szybszy dysk i skopiowałem jedynie pliki z grą. Przy odinstalowaniu było pytanie o to czy usunąć grę i zapisy a ja z rozpędu dalen tak... Czy jest jakiś sposób na odzyskanie zapisów? Na social club widzę moje statystyki gry. Szkoda tracić głupio prawie 40%.

Link to post
Share on other sites

no jak patrze na menadzera to mam 3,7 gb zawalone i tylko 300mb wolny jak mam gta odpalone u mojego brata na lapku ciągnie 5,5gb to myśle że jak będzie 8gb to nie  będzie ciać. Jak pogram z 10/15min chodzi ładnie ale później to masakra :P

Edytowane przez Marcin145
Link to post
Share on other sites

ponawiam pytanko

 

Witam

Mam pewien problem z wczytywaniem sie tekstur a mianowicie:

wszystkie budynki, pojazdy, ludzie, etc wczytuja sie bez problemow ale zauwazylem ze niektore cienie lub tez mniejsze obiekty wczytuja sie dopiero jak podejdzie sie do nich bardzo blisko. MSAA mam ustawione na x4, reszta na HIGH. Jakies sugestie?

Link to post
Share on other sites

Od wczoraj jestem posiadaczem karty MSI R9 270X gaming 2g. Mam problem z ustawieniami MSAA. Po włączeniu opcji MSAA x2 i Refleksów MSAA x2 woda wygląda tak jak na załaczonych screenach. Sterowniki mam najnowsze (mowa o tych wydanych pod GTA V). Czy coś nie tak z kartą jest? Czy po prostu optymalizacja gry? 

 

Proc i5 4460

Plyta gl MSI z87-g43 gaming

zasilacz BeQuiet L8 500W

 

http://files.tinypic.pl/i/00657/7k270zdm0svl_t.jpg

http://files.tinypic.pl/i/00657/ajukbjfmusg9_t.jpg

Edytowane przez bearshepherd
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...