Skocz do zawartości

GTA V - PROBLEMY


Recommended Posts

Notoryczne wysypywanie się gry jest naprawdę uciążliwe, wcześniej w misji ze śmieciarką teraz przy wyławianiu odpadów radioaktywnych.. :facepalm:

Pisałem wcześniej, mi pomogło sprawdzenie sum konytolnych plików. Możesz mieć jakiś uszkodzony.

Link to post
Share on other sites

cześć posiadam i5 750 , 4 gb ramu i gtx 560ti gram na 1440x900 i problem jest taki że co wyjde na zewnatrz to mi tnie gre tak jakby mi doładowywalo ciagle textury pierwsza misja fajnie smigala ale jak wylazilem z banku to mialem laga na 10 sec i wrocilo do normy mam srednio 50-90 fps wiec nie jest problem wydajnosci a chyba ramu , druga sprawa to taka ze ogladalem filmiki na yt i ludzie z 4 gb ramu grają a u mnie jest problem dodam że mam ram w single channel bo w dualu nie chce mi chodzi chyba płyta się zepsuła nwm , wsadzając w sloty dual widzi tylko 2 gb ramu a jak wsadze w 2 pozostale sloty to wgl ramu nie widzi płyta P55-UD3 pozdro.

Link to post
Share on other sites

Witam. MAm taki problem, grałem sobie w GTA i musiałem zrobić przerwe na jakąs godzinę. WRociłem do domu, chciałem znowu pograć i już nie pograłem.. Od wczoraj się męczę i nic z tego ;/ Odpala sie do momentu wczytywania trybu fabularnego po chwili jest zawieszka i biały ekran.. dokładnie takie coś http://i.imgur.com/YcRsXH3.png

Sterowniki mam aktualne 15.4

Komputer i5, windows 7, 8gb ramu, r9 270

Link to post
Share on other sites

cześć posiadam i5 750 , 4 gb ramu i gtx 560ti gram na 1440x900 i problem jest taki że co wyjde na zewnatrz to mi tnie gre tak jakby mi doładowywalo ciagle textury pierwsza misja fajnie smigala ale jak wylazilem z banku to mialem laga na 10 sec i wrocilo do normy mam srednio 50-90 fps wiec nie jest problem wydajnosci a chyba ramu , druga sprawa to taka ze ogladalem filmiki na yt i ludzie z 4 gb ramu grają a u mnie jest problem dodam że mam ram w single channel bo w dualu nie chce mi chodzi chyba płyta się zepsuła nwm , wsadzając w sloty dual widzi tylko 2 gb ramu a jak wsadze w 2 pozostale sloty to wgl ramu nie widzi płyta P55-UD3 pozdro.

Zbyt mało ramu, masz grę na dysku twardym?, może jest z nim coś nie tak i nie daje rady z wczytywaniem tekstur. Schodziłeś z ustawieniami graficznymi?

Witam. MAm taki problem, grałem sobie w GTA i musiałem zrobić przerwe na jakąs godzinę. WRociłem do domu, chciałem znowu pograć i już nie pograłem.. Od wczoraj się męczę i nic z tego ;/ Odpala sie do momentu wczytywania trybu fabularnego po chwili jest zawieszka i biały ekran.. dokładnie takie coś http://i.imgur.com/YcRsXH3.png Sterowniki mam aktualne 15.4 Komputer i5, windows 7, 8gb ramu, r9 270

Uruchom grę w trybie awaryjnym i ustaw grafikę od nowa.

Link to post
Share on other sites

Notoryczne wysypywanie się gry jest naprawdę uciążliwe, wcześniej w misji ze śmieciarką teraz przy wyławianiu odpadów radioaktywnych.. :facepalm:

 

A jak sobie poradziłeś z problemem w misji ze śmieciarką?

Ja znalazłem sposób, ale nie wiem w sumie czy to nie przypadek.

Edytowane przez Sova30
Link to post
Share on other sites
A jak sobie poradziłeś z problemem w misji ze śmieciarką?

Ja znalazłem sposób, ale nie wiem w sumie czy to nie przypadek.

Ja miałem uszkodzony plik z dźwiękiem. Po wywaleniu go problemu już nie ma.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja miałem uszkodzony plik z dźwiękiem. Po wywaleniu go problemu już nie ma.

 

A ja uruchomiłem grę jako administrator i w końcu chyba po 10-tym razie przeszedłem misję ze śmieciarką, było to 36% gry. Teraz mam 64% i ani razu mnie nie wywaliło do win, ale po drodze wjechał update (wczoraj).

Link to post
Share on other sites

Mam problem z kartą graficzną w gta 5.Laptop lenovo pavilon g6.

karta graf hd 7670m 2gb .Gra wcale nie uruchamia się na dedykowananej karcie,odpala się okienko i po chwili program przestał działać.Jedynie gra uruchamia się na intel hd 4000 o strasznie tnie,już wszystkiego probowałem i nie mam sił,nie wiem jak mam te gta uruchomić na tym radeonie:(

Link to post
Share on other sites

Chciałem pograć online lecz jest to niemożliwe. Tryb fabularny działa mi bez zarzutu tak jak pisałem wcześniej po ustawieniu priorytetu na wysoki. Co do online prawie zawsze wrzuca mnie na sesje gdzie jestem sam, nie ma żadnego innego gracza tak od paru dni. Wczoraj udało mi się pograć z innymi graczami, myślałem że to dzięki najnowszej aktualizacji, którą również wczoraj pobrałem i zainstalowałem, lecz problem dzisiaj nadal występuje. Próbowałem z killer network manager bo mam płytę z MSI, restartowałem router, wyłączałem antywirus i zapory sieciowe, ale nie przyniosło to żadnego rezultatu. Jeśli ktoś ma lub miał taki sam problem lub jakiś pomysł niech podrzuci.

Link to post
Share on other sites

Witam, gdy chcę zacząć instalować grę, to na samym początku po wyborze języka instalatora mam oto taki błąd:  ''Nie wykryto na twoim komputerze Windows Media Player. Zainstaluj go, po czym spróbuj ponownie zainstalować program.'' windows 8


co robic ?

Link to post
Share on other sites

Zainstalować Windows Media Player.

 

 

Unable to Detect Windows Media Player

 

If you don't have Windows Media Player installed on your computer, you're likely running into an error during GTA V's installation that reads, "Unable to detect Windows Media Player on your system. Please install Windows Media Player, then retry the installation."

 

You can install it by following these instructions, courtesy of Rockstar:

 

Open the Control Panel

Click "Programs"

Click "Turn Windows Features On or Off"

In the resulting popup, make sure "Windows Media Player" is checked under the "Media Features" folder

Click "OK" and wait for Windows Media Player to install

Link to post
Share on other sites

Witam,może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w moim przypadku  przy ustawieniach:

 

fxxa wł, msaa x4, nvidia txaa wł, refleksy msaa x8, filtrowanie azo. x16 i większość tych wód,traw,cieni odbić  wysokie,bardzo wysokie a nawet niektóre ultra  to po zmianie "jakości tekstur" z średnich na wysokie ten paseczek przeskakuje nagle na nietuzinkowe 5000MB pamięci karty(gdzie na średnich było to ok 3000), Przeglądając jutuby w cale identyfikacji ustawień graficznych przeróżnych osób natknąłem się na film  Patryka Roja Rojewskiego któremu przy bardzo zbliżonych ustawieniach wychodzi niecałe 2800MB. Dlaczego?

 

 

Moja karta graficzna to Asus GTX 760 Mars 4GB VRAM (tak jakby 2x760)

8GB ramu

i5 4690k

Gra u mnie działa min. na 60 fps, Nie kręcona karta, max. temp to 80oC, ale takiemu potworowi można to wybaczyć.

 

 

link do filmu roja kiedy pokazuje ustawienia graficzne: (4:36)

Edytowane przez Zdichck
Link to post
Share on other sites

Mnie boli to, że przy moim kompie i ustawieniach high gra potrafi klatkować i ścinać. Ustawienia w GF Experience nic nie dają, a wręcz przeciwnie, jest jeszcze gorzej, bo gra chodzi wtedy na 20-30fps, mimo, że jest wg. tego programu zoptymalizowana. 

Link to post
Share on other sites

A jak sobie poradziłeś z problemem w misji ze śmieciarką?

Ja znalazłem sposób, ale nie wiem w sumie czy to nie przypadek.

Ogólnie w obecnej chwili gra wysypuję mi się na morzu w losowych miejscach, być może jest to wina sterowników karty graficznej (gram na radku 5870). Jutro odbieram gtxa z wymiany gwarancyjnej i zobaczymy czy problem ten dalej będzie występował.

Link to post
Share on other sites

Pytanie prozaiczne- czy w PC-tówce, trybie fabularnym jest dostępny motocykl Shitzu Hakuchou (ta krzyżówka hayabusy i hondy blackbird) i ewentualnie jeśli ktoś wie- gdzie go można spotkać.

Link to post
Share on other sites

Witam. Kupiłem dzisiaj gta v na platforme PC i od początku mam problemy z aktywacją klucza, a teraz jeszcze zaczęły się dziać jakieś dziwne rzeczy otóż:

1. Kupiłem grę na muve.pl wersję Digital i gdy chciałem wpisać klucz na Rockstar Social Club wyskakuje mi błąd http://prntscr.com/71yqkh

2. Próbowałem aktywować i na stronie i po tym jak grę zainstalowałem, ale dalej nic.

3. Raz sprówałem aktywować na drugim koncie czy może sie coś zbugowało.

4. I tu zaczyna się dziać, otóż po jakimś czasie patrzę na profil a tu pokazuje, że posiadam gta V ale gdy wchodzę w pobieranie, pisze mi by kupić grę albo ją aktywować kluczem.

5. Patrzę na drugie konto a tu.. DOKŁADNIE to samo, oto screeny:

1 konto http://prntscr.com/71ywib

2 konto http://prntscr.com/71ywa8

 

Ma ktoś pomysł o co chodzi, bo ja jak na 1 dzień mam dość tej gry.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...