Skocz do zawartości

GTA V - PROBLEMY


Recommended Posts

Witam. Mam problemy z gta V, wlaczam gre pogram 10 minut wszystko fajnie dziala 0 scin. Jednak po chwili mam straszne lagi np. podczas gdy jade samochodem.

 Ja mam to samo właśnie pierwsze 10 minut jest cacuś glancuś a później loteria trochę tnie trochę nie ;/ Pobieram sterowniki dla GTA V może coś da... :)

Edytowane przez sowix71
Link to post
Share on other sites

Witam, mam mały problem. Po wejściu do jakiejkolwiek misji w grze, po kilku sekundach cały ekran robi się czerwony, w słuchawkach dziwne warkotanie nieustanne i  freez, po jakimś czasie komp się resetuje. Pomocy, bo mam dość tej gry powoli -.-

sprawdz temperatury moim zdaniem coś sie przegrzewa

Dzięki spróbuje, ja tego nie robiłem. 

sterowniki dla GTA to podstawa bez tego wogole nie powinno sie odpalac GTA

Link to post
Share on other sites

Panowie pomoże ktoś. Już nie wiem co robić. Wydaje człowiek 170zł za grę i musi sie wku....ć.

 

U mnie GTA V jest praktycznie niegrywalne w trybie online. Odpale grę i po 3 minutach wywala do pulpitu z jakimś debilnym komunikatem "zostałeś wylogowany ponieważ zalogowałeś się gdzie indziej". No gdzie niby., Nikomu konta nie udostępniałem i dla pewności zmianiłem kilka razy hasło. Mogę grać jedynie gdy wyłącze kartę sieciową w trybie offline w story mode. Wtedy gra stabilna jak skała i mogę grać 10 godzin bez przerwy. Ale nie po to kupowałem orginał żeby wyłączać neta jak na piracie.....

 

Jest na to jakieś rozwiązanie??

Link to post
Share on other sites

Witam, posiadam i5 3470 grafike gtx 650 4gb ramu i GTA V chodzi mi strasznie tnie się tak samo na średnich i na wysokich, brakuje ramu i może grafika przysłaba ? dodam że mam 85% użycia ramu przy wlaczonym gta

 

 

Edytowane przez mrqaz
Link to post
Share on other sites

Jak grałem w GTA V na full. To pomimo braku vramu w mojej 670 @1167 (oszczedzilem i kiedys zamiast 4gb kupilem 2... ech) to przekraczając limity zero ścin. Na ultra fxaa nvidi spoko. W menedżerze pokazuje że bierze 2gb ramu tylko, się ździwiłem, ale mnie tam to nie ima przy 16 :). do tego procek i7 2600k @4,8GHz. Bałem się tego vramu, ale nie ma problemu. Ciekawe jak to będzie w Wieśku...

Link to post
Share on other sites

Przeglądam całą rozmowę, ale mojego problemu raczej tu nie ma.

Mam laptopa Acer Aspire V3-571G

Intel Core i5-3230

Nvidia GT 730 2GB

8GB ram

Zadowolę się minimalnymi ustawieniami a na takich powinna gra działać. Po instalacji włączam, social club ładuje się prawidłowo, loguje na konto itd i robi się czarny ekran jakby gra zaraz miała ruszyć i tak sobie wisi jakiś czas po czym pokazuje się komunikat "program gta v przestał działać". Social club każe uruchomić ponownie bądź włączyć tryb awaryjny. Myślę, że może to być wina grafiki Intel HD, ale w żaden sposób nie mogę jej wyłączyć a ustawienia w panelu invidii nic nie dają. ma ktoś jakis sprawdzony pomysł? Pozdrawiam :) 

Link to post
Share on other sites

Witam mam taki problem ponieważ pare dni temu wymieniłem karte RADEONA HD 6670 NA GTXA 660 2GB i odziwo gra chodzi mi gorzej niż wczesniej na benchmarku w grze pokazuje mi 60fps ale jak przychodzi do grania to freezy są nie do zniesienia czasami gram na najnizszych mozliwych ustawieniach lepiej było przed wymianą karty

4GB ramu

procesor AMD fx 4100 3.6x

Gtx 660 2gb

Link to post
Share on other sites

Ja wymieniłem z GF 9600gt 512mb na HD 7770 1GB i chodzi wyśmienicie na minimalnych, żadnych ścinek, stare sterowniki od GF usunąłem przez Display Driver Uninstaller, a Ty jak usunąłeś poprzednie sterowniki?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...