Skocz do zawartości

GTA V - PROBLEMY


Recommended Posts

witam, coraz bardziej wku*** mnie fakt, iz na moim sprzecie gra chodzi w 60klatkach ale po 10 min gry nie da sie kontynuowac rozgrywki poniewaz tnie jak *************** ....

co chwile lag na 5 -10 sek..

zabija to przyjemnosc z gry ;[

jak to naprawic ?

mam 2500k 4,7. 660 ti msi pe, 8gb ram, hdd 500gb

gram na bardzo wysokich , ultra , trawa wysokie msaa x2 1400x900

 

uzycie vramu 2100/2070

 

GRA ORYGINALNA !! 
HELP ziomki 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Mam dla Panów zagwozdkę. Żeby nie było, zaznaczam na samym początku, że próbowałem już chyba wszystkiego :)

Mam problem z GTA V przy samym jego uruchamianiu, ale tylko na laptopie. Na samym początku po prostu wywala error '0xc00007b'. Na PC oraz na laptopie jest dokładnie ten sam system z tymi samymi aktualizacjami, te same biblioteki vcredist, net framework itp. Gra jest zainstalowana w obu przypadkach w tym samym miejscu na partycji D. Sterowniki wszystkie aktualne. Próbowałem usuwać wszystkie pliki z system32 i syswow64 związane z directem i następnie je aktualizować. Próbowałem wrzucać do folderu z grą pliki od microsoft visual (bodaj mscvr100.dll oraz mscvp100.dll), próbowałem kombinować z plikami xinput. W obu przypadkach program Dependency Walker pokazuje te same wyniki.

Na PC wszystko działa bez problemu, na laptopie wywala 0xc00007b.

Error, jeśli się nie mylę, dotyczy pamięci?

Dodam, że ostatnio dokładałem do lapka drugą kość, ale obie są identyczne (ten sam numer seryjny, działają bez problemu w dualu). Ta sytuacja ma miejsce tylko w przypadku gta v.

Jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje, bądź jakimś cudem zna rozwiązanie, proszę o pomoc ;)

Pozdrawiam!

 

Edit:

Problem rozwiązany. Tkwił w tym, że na laptopie mam jednak wersję systemu 'N'. Doinstalowałem więc ręcznie update z pakietem Media Playera ze strony Microsoftu i wszystko już działa.

Edytowane przez Achyen
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Mam problem z GTA V, kiedy jestem już w grze, wszystko pięknia ładnie sprawnie działa, nawet jakiś prolog przeszedłem, ale gdy WCISNĘ "ESC" albo "P" (opcje) to wywala mnie do pulpitu, "GTAV przestało działać - brak odpowiedzi". Próbowałem i kombinowałem już wszystko, nie mam odrębnej karty graficznej, jest tylko zintegrowana, ale nie sądzę, że z rozgrywką sobie radzi, a z menu nie :D ???

 

Procesor 

Intel Core i5-6500 /3.6GHz, 6MB, LGA1151, BOX/

 

Ramy

Crucial 8GB 2400MHz CL16 Ballistix Sport

 

Płyta główna

MSI H110M PRO-VD /intel H110, DDR4, LGA1151/

 

Ktoś wie jak rozwiązać ten problem ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Cześć

Zainstalowałem właśnie grę i mam problem polegający na tym, że nie mogę zmienić ustawień graficznych. Gdy próbuję zatwierdzić ustawienia pojawia się taki komunikat: ''nie można zapisać ustawień na dysku ani nie zostaną one zastosowane przy ponownym uruchomieniu gry. Upewnij się że plik ustawień nie jest obecnie wykorzystywany przez inny program''.

EDIT: Problem rozwiązany. Plik ustawień był ustawiony na ''tylko do odczytu'' (jakby ktoś miał ten sam problem)

Edytowane przez GhostReconPL
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Mam dziwny problem z GTA V.

Gra chodziła super do połowy gry. Oczywiście utknąłem na błędzie ze śmieciarką ale dzięki kilkukrotnej śmierci ominąłem tą misję i wydawało się że wszystko będzie dobrze a tu nagle zaczęło wywalać grę. 

Teraz przy próbie uruchomienia wyskakuje błąd APPCRASH.

Sterowniki do grafiki i audio aktualne, dx tak samo. Zgodność win8, uruchom jako administrator.

 

i5 - 4690k @ 4,0k, + Noctua w stresie 55C normalnie 30C

16gb ram,

 gtx 970 bez oc

plyta msi Gaming 7.

 

Próbowałem z wyłączonym antywirusem bez zmian.

 

 

Kod błędu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
  Nazwa aplikacji: GTA5.exe
  Wersja aplikacji: 1.0.323.1
  Sygnatura czasowa aplikacji: 5527f187
  Nazwa modułu z błędem: StackHash_7047
  Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000
  Kod wyjątku: c0000005
  Przesunięcie wyjątku: PCH_49
  Wersja systemu operacyjnego: 6.3.9600.2.0.0.256.48
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
  Dodatkowe informacje 1: 7047
  Dodatkowe informacje 2: 70471311b4575187ffc926d5bd7771d2
  Dodatkowe informacje 3: 8c07
  Dodatkowe informacje 4: 8c073eeea17f77dd00a11dbe50b67361
 
 
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam mam taki problem, że kiedy odpalam GTA 5 to pisze mi ze gta przestal dzialac odrazu po odpaleniu. Jest to crack.

wczesniej gralem w gta 1 dzien i pisalo mi ze musze byc online zeby grac a zmiana daty nie pomogla to zainstalowalem nowego cracka, fixa i update. Proszę o pomoc 

Link to post
Share on other sites

Witam mam taki problem, że kiedy odpalam GTA 5 to pisze mi ze gta przestal dzialac odrazu po odpaleniu. Jest to crack.

wczesniej gralem w gta 1 dzien i pisalo mi ze musze byc online zeby grac a zmiana daty nie pomogla to zainstalowalem nowego cracka, fixa i update. Proszę o pomoc 

 

Idźże złodzieju się pytać tych co cracka robili, jak nie działa to odinstaluj i pograj w pasjansa. Boże skąd się tacy ludzie biorą

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Hej chłopcy ;) mam sobie GTA o roku już i wszystko super działało ale dwa dni temu przeinstalowałam system... Wgrałam na nowo wszystkie aktualizacje systemu sterowniki do karty też aktualne a mimo tego kiedy włączę grę działa minute normalnie i zaczyna klatkować po 2-3 klatki.. I tak przez jakieś 30sec później normalnie przez 30sec i znów dzieje się to samo ... Szukałam odpowiedzi w internecie ale nie mogę nic znaleźć i nie wiem co może być tego powodem... :(

Specyfikacja: 

AMD FX 8320 3.5GHZ x8

Geforce GTX650 2GB

8GB ramu 

Win 7 proffesional 64x

Pomoże mi któryś miły ? :)

Wszystkie inne gry działają normalnie 

Edytowane przez MałaMałaMI
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

witam, od kilku dni jestem posiadaczem nowego laptopa z systemem win 10, laptop to asus gl502vm z i7 6700hq, 12GB ram i gtx1060 6GB, mam spory problem gdyż nie mogę ustawić w tej grze pełnego ekranu, w oknie działa doskonale natomiast gdy próbuję włączyć pełny ekran gra crashuje i wywala do windy z komunikatem że program przestał działać, czy to poprzez alt+enter czy przy próbie ustawienia tego w ustawieniach gry, wie ktoś co zrobić aby był pełny ekran? dodam że np. sw battlefront działa poprawnie.


ok problem rozwiązany, wystarczy dać w ustawieniach okno bez obramowania a nie pełny ekran :) 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Moim problemem jest to , iż karta graficzna sie nudzi 

Procesor chodzi na 100%

Karta graficzna sie nudzi korzysta tylko 40 %

 

Procesor: I 3 4170
Karta graficzna: Gtx 950 od firmy Asus
Ram: 8 Gb Kingston HyperX
Płyta główna : Gigabyte H81M-D3H
Obudowa: Zalman z1
Dysk: HDD 1 TB Seagate Sata III
Zasilacz: Corsair VS Series 450W 80PLUS
System: Windows 7 64 bit 

 

W grze mam 10-20 fps na max i low

Czy najwyzsze czy najnizsze 10-20 fps

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

WItam,


 


Mam problem bo laguje mi na w miarę dobrym sprzęcie i nie wiem czego to jest wina, RAM'u?


Specyfikacja:


CPU: Intel® Xeon® E5420  @ 2.50GHz, 2497 MHz, Rdzenie: 4, Procesory logiczne: 4


GPU: MSI GTX 750Ti 2GB


System: Windows 10 Pro 64bit


RAM:5GB


Jak czegoś brakuje proszę pisać!


 


W grze mam 10-20 fps na max i low


Czy najwyzsze czy najnizsze 10-20 fps

Edytowane przez klegus2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam oraz czołem ponieważ jutro oddaje komputer do informatyka żeby zobaczył co bym mógł zmienić w kompie ale na tą chwile możecie mi powiedzieć czemu jak gram w GTA 5  to przy szybszej jezdzie autami spadają mi fps do 15 lub nawet do 5 

 

Karta graficzna GT 630

Ram 8gb 

 

Nie wiem chciałem wymienić kartę graficzną lub dodać ram  proszę o pomoc

 

proszę o zacytowanie mojego postu 

Edytowane przez CreatiV
Link to post
Share on other sites

Witam kupiłem nie dawno laptopa Lenovo Y700 15 i5-6300HQ/8GB/1000 GTX960M i GTA sie nie uruchamia w ogóle wyskakuje komunikat " Twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących taktowania procesora.Jeśli kontynuujesz, gra może mieć problem z działaniem" po tym komunikacie wyskakuje program przestał działać i się wyłącza pozostaje tylko włączony social. Znajdzie się ktoś kto może mi pomóc?

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) 
Otóż gdy jadę szybko autem przez miasto gra łapie ścinki które utrudniają rozgrywkę, nie wiem co zrobić, reinstall gry nie pomógł, zmieniłam ustawienia grafiki na możliwie najniższe, podam jeszcze specyfikację mojego komputera:
Procesor : AMD FX 6300 Six Core Procesor 3.5 GHz
Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 2GB
RAM : 8GB
Proszę o szybką odpowiedź

P.S zaktualizowane wszystkie sterowniki

Link to post
Share on other sites

Witam kupiłem nie dawno laptopa Lenovo Y700 15 i5-6300HQ/8GB/1000 GTX960M i GTA sie nie uruchamia w ogóle wyskakuje komunikat " Twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących taktowania procesora.Jeśli kontynuujesz, gra może mieć problem z działaniem" po tym komunikacie wyskakuje program przestał działać i się wyłącza pozostaje tylko włączony social. Znajdzie się ktoś kto może mi pomóc?

Znajdzie się ktoś kto pomoże?

Znajdzie się ktoś kto pomoże?

Znalazłem rozwiązanie problemu po prostu źle zainastalowały się sterowniki od karty graficznej.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...