Skocz do zawartości

GTA V - PROBLEMY


Recommended Posts

Ostatnio postanowiłem dokończyć kampanie single player w GTA V. Najnowszy patch się zainstalował i od tego czasu ( prawdopodobnie) zaczęły się problemy. Zupełnie randowomowo gra cras****e. Brat czasem pogrywa na moim komputerze bez wykonywania misji robi rozwałkę w mieście itp. i nic się nie dzieje. Kiedy ja siadam do komputera i włączam misje wtedy aplikacja wywala błąd i się zamyka (raz po 5 min raz po 2 godzinach). Specyfikacja komputera w sygnaturze.Puszczałem grę na stockowych zegarach karty, ale to nie pomogło, wyłączałem też Geforce Experience. Gra oczywiście oryginał. Z góry dzięki za pomoc.

 

 

Screen błędu:

http://i.imgur.com/KHnkpW6l.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam mam problem aktualnie gra działała normalnie cały dzień, online wszystko śmiga, ale w momencie kiedy próbuje dołączyć do ekipy w sesji jak klikam Dołącz do gry to wyskakuje automatycznie ERROR  ERR_MEM_EMBEDDEDALLOC_GUARD_5 i każe resetować komputer i grę ale to nie działa.

 

https://www.youtube.com/watch?v=7RSAhzi97ww

 

Mam ten sam problem co ten koleś na filmiku tylko u mnie taki przypadek się dzieje w momencie jak chce dołączyć do gry u kogoś w ekipie.

 

 

Podzespoły :

 

RAM 8 GB ddr3  1600 mhz

GTX 560 Ti asus

i5 2400 3.1 ghz

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Witam, ostatnio podczas instalowania aktualizacji nr 1.28.01 do gta v miała miejscie u mnie awaria prądu i odłączyło mi zasilanie (gram na laptopie z wyjęta baterią - tym razem to był błąd). Po ponownym włączeniu nie udało się uruchomić gry - "grand theft auto niespodziewanie przestało działać" - do wyboru mam albo tryb awaryjny albo przycisk "ponów'. Po kliknięciu w obydwa komunikat pojawia się znowu. Gra najwyraźniej ma uszkodzone jakieś ważne pliki. Teraz pytanie - czy muszę zainstalować ją jeszcze raz (i ściągać znowu kilkadziesiąt GB, co bedzie dla mnie sporym problemem) czy uda się to jakos uratować/ może poczekać na nastepną aktualizację?
Za wszelką pomoc bardzo dziękuję

Link to post
Share on other sites

wiem że to głupie ale raz miałem ten sam problem z "przestał działać" i poczytałem na forum rockstar jakiegoś gościa że sterowniki pod gta V pomagają, no ja już nie mam takiego problemu z " przestał działać " a mam własnie ten nowy sterownik graf od nvidii. Warto spróbować przed reinstalacją ;D

Link to post
Share on other sites

Męczę się z dziwnym problemem w gta 5, po minucie zaczynają fpsy spadać to takiego poziomu że nie da bardzo rady grać. Dodam że jest to laptop msi z i3 3110 gf 645m i 4gb ramu. Odpalając test wydajności przy włączonej synchronizacji pionowej bez problemu utrzymują się fpsy do pewnego momentu gdy ram dobija do 3650+ i zatrzymuje się gdzieś na poziomie ~3750 klatkuje co chwile. Może to być problem z vramem czy to jednak ram który się zapycha w tak szybkim tempie. Vram dochodzi do 1,5gb na wszystko na low przy natywnej rozdziałce 1366x768.

Edytowane przez calendd
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam ma problem z odpaleniem gta po włączeniu gry wyskakuje komunikat

Błąd - Połączenie z serwerami Rockstar nie powiodło się. Aktywacja GTA V wymaga połączenia z internetem. Sprawdz działanie swojego łącza i kliknij "Ponów" lub wyjdz klikając "Anuluj"

 

Ma ktoś rozwiązanie tego problemu ????

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam problem ^^ jakiś czas temu gra działała mi normalnie, nie było żadnych problemów. Kilka tygodni temu przeinstalowałem na nowo system i od tego czasu nie mam przyjemności ani możliwości pogrania w GTA V. Grę mam zainstalowaną na dysku E, system jest na dysku C. Gra normalnie się wczytuje, loguje się na Social'u po czym mam następujące obrazki:

http://images75.fotosik.pl/76/db970b8bcc920857.png

http://images75.fotosik.pl/76/1c60f12e554bfeaa.png

http://images77.fotosik.pl/76/7c157586292e1ad0.png

 

najzabawniejsze odkryłem dziś, jeśli kliknę żeby gra się włączała a następnie zajmę się jakimkolwiek innym oknem, tak aby gra była w tle, wszystko działa poprawnie i gra przechodzi przez początkowe intro aż do ustawienia kontrastu, po kliknięciu na grę automatycznie wyskakują po kolei 3 w/w zdjęcia. Próbowałem ją optymalizować i uruchamiać przez nVidia Experience, ale nic nie pomogło. Kompletnie nie wiem co z tym zrobić, proszę o pomoc ;] 

 

 

 

PC SPEC:
SYSTEM: Microsoft Windows 8.1 64-bit PL BOX >> up to Win 10
Mobo: Asus MAXIMUS VII HERO Z97
CPU: Intel Core i7-4790K
GPU: Gigabyte GeForce GTX 980 GV-N980G1 GAMING-4GD
RAM: G.SKILL DDR3 2x8GB+1x4GB TridentX 2400MHz CL10
SSD: Corsair Force Series GT 120GB (C:)
HDD: WD Black WD1003FZEX 1TB (E:),  WD Blue WD10EZEX 1TB (F:)
 
 
 
E: nie wiem, czy to istotne, ale ten PC tools co podał AudiAWX nawet mi się nie odpala

podbijam

Edytowane przez japko7146
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś ma może problem z kamerą w gta on line podczas jazdy aute? Mianowicie kamera mi się automatycznie nie centruje na tył auta. Potrafi zostać z miejscu i po zakręcie 90" widzę bok auta. Sterowniki mam najnowsze, na singu działa bez problemu. Ustawinia kamery modyfikowałe i ustawiałem na seryjne różne opcje. Zaznaczam, że czasem jest ok...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...