Skocz do zawartości

O GTXach słów kilka, czyli co z tymi Maxwellami.


Recommended Posts

Poza tym test się do niczego nie nadaje,ale może ktoś chociaż filmik obejrzy :D

Ja zmieniam 670 na 970 bo wyniesie mnie to jakieś 700zł + bloczek pasuje. Kolejne 2-3 lata bez wymiany gpu z głowy

Za ten test ekipa eurogamera powinna mieć dożywotni zakaz testowania czegokolwiek. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Wybaczam ale nie zapominam

 

http://www.reactiongifs.com/r/nmsw.gif 

 

 

 

Kto decyduje sie na zakup karty (amd) kilka dni przed premiera nowej serii kart NV

 

Nikt normalny.

 

Oops. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Cześć Nowaj :) Widzę, że problem infantylnych, prostolinijnych, niewyszukanych żartów nadal jest twoja domeną. Nie powinieneś czasem teraz straszyć kogoś swoja facjatą w temacie "pokaż swoją twarz" :)? Oops zapomniałem, że już to zrobiłeś...Ave Szatan

Ludzie zlitujcie się. "Zielony" za przeproszeniem Nowaj ocenia mnie bo kupiłem AMD przed premierą NV!!!

 

Czem prędzej lecę z wyjaśnieniami:

 

1. Od samego początku miałem na uwadzę, że NV może namieszać. Pozwoliłem sobie na luksus posiadania dwoch kart na podobnym poziomie w krotkim okresie czasu bez utraty gotówki. Nawet złotówki nie straciłem!!! Grzechem byłoby nie skorzystać i na własnej skórze przekonać się o różnicach.

2. Prawda jest taka....Sapphire R9 290 na którą się zdecydowałem w cenie 1500 zika no sorry ale nie może konkurować chociażby z Asus GTX 970 Strix. Takie moje zdanie i każdy kto twierdzi inaczej może mnie cmoknąć :)

3. Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że niektórzy moderatorzy nie zaliczają się do merytorycznego towarzystwa!!!

Ale chętnie pozwolę sobie na wskazanie palcem kogo miałem na myśli...Nowaj :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że niektórzy moderatorzy nie zaliczają się do merytorycznego towarzystwa!!! Ale chętnie pozwolę sobie na wskazanie palcem kogo miałem na myśli...Nowaj

 

 

Sorry Winnetou, ale ktoś z taką liczbą warnów za wprowadzanie w błąd w tematach hardware'owych nie jest i nigdy nie będzie dla mnie równorzędnym partnerem w merytorycznej rozmowie. Mój dorobek na tym forum świadczy sam o sobie i nie odczuwam potrzeby, aby cokolwiek udowadniać takim nadętym bubkom. Jeśli miałbym coś ci pokazać palcem to będą to najwyżej drzwi.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Nawet merytorycznie nie umiesz się kłócić :P Warnów hardwerowych :)? tak mam całe 2, a wszystkich max 8 z tego co pamiętam :) w większośc za moje frywolne, szczere reakcje na delikwentów takich jak SID (nadętych buców, którzy obrażają ludzi za to ze stwierdzili ze maxwell to lepsza architektura od keplera:) Nowaj nie chce wchodzić z Tobą w konflikt bo cenie sobie znajomości na tym forum i uwierz mi, że sporo mogłbyś sie ode mnie nauczyć w kwestiach hardware tak samo jak ja od Ciebie.

 

Chill bro and peace ok ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...