Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Ale przy nizszym kursie dolara inne karty tez beda tansze.

Nie całkiem. Konkurencyjne karty były sprowadzane do Polski od dawna. Dlatego są jeszcze zapasy w magazynach kupione po niższych cenach.

 

==Nowy post==

Dla posiadaczy 970: http://www.extremetech.com/extreme/198214-198214

Edytowane przez szatkus
Link to post
Share on other sites

Nvidia już wyjaśniła w czym rzecz. Ostatnie 512MB pamięci to jakby osobny segment i przepustowość w tamtym obszarze pamięci jest bardzo niska (ok. 25GB/s, porównywalnie z DDR3). Nie wydają się zbyt chętni, żeby to jakoś naprawić (ani też nie wygląda, żeby się dało). Możemy się po prostu umówić, że GTX 970 ma 3.5GB VRAM :D

Link to post
Share on other sites

Towar ma wady ukryte, nie dość że zamiast 4 gb ma 3,5 gb + 0,5gb jakiegoś wolnego ramu to podobno szyna nie jest 256bit tylko 208bit.

Ciekawe co jeszcze znajdą nie zgodnego z tym co pisali że jest a tego nie ma :)

 

W przypadku wad ukrytych - na przykład w sprzęcie elektronicznym - możemy powołać się nawarunki gwarancji i oddać produkt do serwisu. Mało kto jednak wie, że prawo rozciąga możliwość reklamacji na wszystkie rodzaje towarów, również tych bez gwarancji producenta. - Maksymalny czas na reklamację to dwa lata, jednakże jeżeli już zauważymy wadę, to musimy ją zareklamować w ciągu dwóch miesięcy - mówi Agnieszka Majchrzak z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

 

 

możemy powołać się nawarunki gwarancji i oddać produkt do serwisu.

Do serwisu... ale co Ci w serwisie zrobią w tym przypadku?

 

 

jednakże jeżeli już zauważymy wadę, to musimy ją zareklamować w ciągu dwóch miesięcy

Ciekawe jak mi ktoś udowodni kiedy zauważyłem tą wadę... 

Link to post
Share on other sites

 

 

Trzeba było pomyśleć wcześniej , a nie kupować od razu bo jak ktoś nie kupił to nie było szpanu :)

Wszyscy kupowali te karty, bo w końcu są uber pro. 

 

 

Kupowałem komputer 2 miesiące temu i nie było lepszej opcji niż GTX 970 za 1350 z grą, którą sprzedałem i wyszło jeszcze taniej. Nadal dokładnie nie wiadomo kiedy Radki wyjdą, więc takie czekanie nie miało sensu. Tylko stwierdzam, że gdyby takie zwroty przechodziły to czemu by nie wymienić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...