Skocz do zawartości

Nasze retro zestawy


Recommended Posts

3 godziny temu, cooger napisał:

Wy się nabijacie a ja tu walczę żeby zestaw sklecić i zmniejszyć stan posiadania :D

 

Oddam wszystkie 4 za darmo, wpadasz autem, bo do bany tego nie zabierzesz i masz szmelc na kolejne bieda zestawy w cenie paliwa :P

A w sumie gdybyś się obudził z tym wcześniej to byś dostał 6 lutego, bo byłem po piwo więc była opcja odbioru prawie osobistego tego gruzu :P

Edytowane przez buszi
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Z ciekawości pytanie - jest ktoś na tym subforum poza Pawłem Batyrą kto posiada Aopena CheChe? Zobaczyłem Caspera u bartxa to już wiem że przynajmniej dwie osoby mają. A zawsze ciekawiło mnie ile za tego Aopena trzeba byłoby zapłacić, bo szukałem jakiegoś projektu z tą płytą, a nie znalazłem zdjęcia żeby ta płyta była chociaż do obudowy wkręcona :o

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pamięci faktycznie się tak mocno grzeją, jak wszyscy o tym kiedyś trąbili? Nigdy niestety nie miałem styczności z RIMMami, nikt tego nie brał, bo były bardzo drogie. P4 dopiero zaczęły się sprzedawać, jak weszło S478 i DDRy.

Link to post
Share on other sites

Nie jest tak, że są jakieś mega ciepłe choć mam wrażenie, że przez taki jednolity radiator po prostu nagrzewają się bardzo szybko i kumulują ciepło choć organoleptycznie w ciemno bym nie odróżnił pewnie od SDR/DDR.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Wpadła mi w ręce riva 128 zx 8mb , może ktoś wie jakiego jest producenta , bo nie mogę nic znaleźć .

 

128ZX.jpg

 

Zdjęcie z netu , moja jest identyczna , ma tylko inne pamięci - eliteMT . Będzie do sprzedania , może wiecie ile jest warta ? Jest tylko jedna na allegro za 200 .

Powinna być sprawna (do tej pory wszystko miałem sprawne :) ) lecz nie mam jak sprawdzić .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...