Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX 360


Gość DANNY_79

Recommended Posts

A propo Forzy 4.

 

Prawdopodobnie:

 

- maksymalny poziom kierowcy będzie wynosił 150.

- nie będzie trybu nocnego, gdyż raz, że Forza nie posiada systemu dynamicznego oświetlenia, dwa, klatki na sekunde musiałyby zostać obniżone do wartości ~40.

- na 99% nie zobaczymy Porsche, gdyż EA, wykupiło licencję na wyłączność.

- będzie 12 samochodów na torze w trybie singleplayer, oraz 16 w trybie multiplayer.

Edytowane przez Shadowx
Link to post
Share on other sites

Forza Motorsport 4 - Lista osiągnięć.

 

http://www.xbox360achievements.org/game/forza-motorsport-4/achievements/

 

Na pierwszy rzut oka - nic szczególnego, jednak łowcy achievementów, będą musieli wydać trochę gotówki, by zdobyć 1000 GS.

 

1. Look Ma, No Controller! - Use Kinect to drive any car in Free Play.

2. Forza Faithful - Import a file from Forza Motorsport 3.

Edytowane przez Shadowx
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=dUZFZs9PjrY&feature=player_embedded#!

 

 

Czytałem na jednej stronie wywiad z producentem. Graficznie będzie to Crysis na minimalnych/średnich + jakieś efekty high. Reszta będzie tama sama nie wspominając o auto-aim i nowym systemie nawigacji, żeby się konsolowce nie pogubili. Nowe efekty i oświetlenie ma tylko to wszystko zasłonić :)

Link to post
Share on other sites

Ja już prawie przeszedłem. Gra jest niezła ale moim zdaniem zdecydowanie nie jest lepsza niż jedynka. Nawet graficznie. Na świeżo porównałem bo mam wszystkie części. I zwycięzcą zdecydowanie jest część 1, za nią 2, a następnie 3. Zarówno graficznie jak i pod względem gameplaya.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie zadawaj tu takich pytań bo bana dostaniesz.

Po pierwsze LT1.91 jest bezużyteczny odkąd zaczęli wydawać gry na XMD3 a po drugie blokada działa - działają tylko gry z PAL lub REGION FREE - w przypadku europy.

Link to post
Share on other sites

IMO KZ3 jest lepsze niż crysis 2, oczywiście porównywanie obydwu w wersji konsolowej.

Cevat Yerli o crysis powiedział tak:

 

Gra działa dokładnie tak samo jak Crysis 2, ale ilość klatek na sekundę wynosi od 25 do 30 - nie jest to tytuł działający w 60fps. Na konsolach działa naprawdę płynnie, gdyż czynimy wysiłki, by podciągnąć jeszcze poziom zawartości. Mam na myśli całkowicie nowe oświetlenie, kilka efektów specjalnych, dodaliśmy kontrolę przeniesioną rodem z Nanosuit 2, a wszystko to przyczyniło się do poprawy doświadczeń.

 

Chcę, żeby było jasne: kiedy mówię, że konsolowe wersje wyglądają lepiej, niż Crysis 2 na PC, to mam na myśli stan faktyczny, nie techniczną specyfikację.

Edytowane przez wdehe
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

kiedy mówię, że konsolowe wersje wyglądają lepiej, niż Crysis 2 na PC, to mam na myśli stan faktyczny, nie techniczną specyfikację.

 

Czyli wedle tego pana mieć 30 klatek to lepiej niż mieć 60 i mieć 720p to lepiej niż 1080p ? :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...