Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX 360


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Gość effendi360

Według plotek to może nigdy nie wyjść bo nie jest nikomu potrzebna. Masowy odbiorca ma w du**e granie w rozdziałce HD i najwyższych detalach bo nawet nie wie co to znaczy więc... :]

Przykład z życia wzięty: przykładowo ty ciułasz żeby kupić sobie kartę graf za 600zł a ja stoję sobie w grudniu w hipermarkecie na promocji kinecta, i nawijam bajere lasce co tą promocję robiła: podchodzi dziadek z babką i wnusiu. Chwilę się przyglądają, zadali kilka pytań, laska odpowiedziała, ja dorzuciłem swoje 3 grosze. Na koniec pada pytanie: "no więc ile ten zestaw kosztuje ? " Laska: 2500zł (był xbox, kinect i jakieś gry) Dziaduś do wnusia: "No to chodź, idziemy ci kupić". Zgadnij teraz, na którym kliencie bardziej zależy producentowi sprzętu: na tobie czy na nich ? :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla Sony i MS obecne konsole póki co spełniają wszelkie potrzeby. Są śmiesznie tanie w produkcji, liczba odrzutów właściwie zerowa, uporano się też ze zmorami RMA (RROD, YLOD, etc.)... teraz trwa tylko swoista "kasacja" klientów.

 

Każuale nie patrzą na grafikę, zresztą 3/4 ludzi i tak daje wiarę że PS3 i X360 to w ogóle "super HD" i nic lepszego nie ma. Jako iż konsole serwisuję, mam często sposobność rozmowy z ich właścicielami. Ostatnio jeden pan był bardzo zdziwiony słysząc frazę "PS3 jest kilkakrotnie słabsze technicznie od nowoczesnych komputerów"... Przecież Cell ma aż 7 rdzeni, to jak może mu zagrozić jakiś tam i5 :P

 

Dla wielu niedzielnych graczy PC jest zbyt skomplikowany, do "fejsbusia" i GG to a i owszem, ale jakieś aktualizacje sterowników, DirectX'y i inne CUDA... Poważnie wiele ludu się tego boi :P

 

Wartość konsol idealnie ukazuje rynek wtórny... nowa PS3 Slim to wydatek rzędu 850zł... taką samą konsolkę używaną kilka miesięcy w idealnym stanie nabyć można w łódzkich komisach za 500-550zł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Według plotek to może nigdy nie wyjść bo nie jest nikomu potrzebna. Masowy odbiorca ma w du**e granie w rozdziałce HD i najwyższych detalach bo nawet nie wie co to znaczy więc... :]

Przykład z życia wzięty: przykładowo ty ciułasz żeby kupić sobie kartę graf za 600zł a ja stoję sobie w grudniu w hipermarkecie na promocji kinecta, i nawijam bajere lasce co tą promocję robiła: podchodzi dziadek z babką i wnusiu. Chwilę się przyglądają, zadali kilka pytań, laska odpowiedziała, ja dorzuciłem swoje 3 grosze. Na koniec pada pytanie: "no więc ile ten zestaw kosztuje ? " Laska: 2500zł (był xbox, kinect i jakieś gry) Dziaduś do wnusia: "No to chodź, idziemy ci kupić". Zgadnij teraz, na którym kliencie bardziej zależy producentowi sprzętu: na tobie czy na nich ? :]

 

na nich
Link to post
Share on other sites

Ja na nowa generacje predko bym nie liczy...

Zobacz taki bf 3 na xboxie po zaladowanieu hi-res text pack ciezkos ie doszukac roznic w wersji pc a xbox no moze tylko rozdzielczosc troche bije po oczach (wlaczylem wczoraj obok siebie)

tak samo gry pokroju unchartedn na ps3 3 czy GOW to po prostu majstersztyki graficzne

niebawem wychodzi nowy tekken tag 2 i znow wieczorami znikne na kilka tyg

targrt konsolowy to wlasnie wspomniani przez effendi360 - dziadek z wnusiem i cale rodziny i w du**e maja te korporacje ze jakis pc jest 10 razy mocniejszy jak na ich sprzecie wszystko dziala podobnie jak na tym pc i sprzedaje sie nadal w milionach.

nie zabija sie kury ktora znosi zlote jaja

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

no właśnie mi się nasuwa i w tym problem. po to są te kafelki, żeby było jak win 8.

 

nazwa Xbox 8 może być nawet prawdopodobna, jeśli tam Win 8 wpakują ;/ może sobie być ten win 8, ale w starym DOBRYM stylu.

 

windows w konsoli z normalnym pulpitem ? NIGDY :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...