Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX 360


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Od Ciebie zależy którą konsole wybierzesz...

 

Według mnie, Kinect jest dobry na różnorakie imprezy. Jednak na dłuższą metę, taka zabawa staje się po prostu nudna (co nie zmienia faktu, że na początku jest sporo fun'u). Innymi słowy, robisz co tydzień dyskoteki/spotkania z kumplami? Bierz wersję z Kinectem. Jeżeli nie, pozostaje druga opcja.

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, to mam pytanie. Czy istnieje czarna wersja Xbox'a 360 Slim 250GB z grą Halo Reach? Gdyż wszędzie widzę ala srebrny (Chyba) kolor. A interesuje mnie czarna (Czyli taki jaki ma podstawowy Xbox 360 Slim) wersja z tą grą. Ogółem Halo Reach to ciekawa gra? Bo jak oglądam różne filmiki to coś mi się nie podoba.

Link to post
Share on other sites

Gdyż wszędzie widzę ala srebrny (Chyba) kolor.

Najprawdopodobniej jakaś edycja specjalna, stąd ten srebrny kolor.

 

Ogółem Halo Reach to ciekawa gra?

Będę szczery, za Halo nigdy nie przepadałem, i chyba nie zrozumiem fenomenu tej gry.

 

Jeżeli zależy Ci na grach "na starcie", to polecam taki zestaw:

http://www.skyprojekt.pl/xbox-360-slim-250gb-alan-wake-forza-motorsport-3.html

Link to post
Share on other sites

Dobra teraz ja coś zapytam :) tylko Hearthland93 nie wypowiadaj się na to bo Ciebie już pytałem i napisałeś co wiedziałeś tzn że sie nie znasz tylko na przeróbce PSP :) więc słyszałem od paru osób i też czytałem że jak jest przerobiony xbxo360 ixtreme 1.4, 1.5, 1.6 i LT+ to można grać online bez obawy że dostanie się bana jeśli grasz w oryginalne gry a jak chce się grać na piratach to odłączasz neta :ciekawy: i czy ktoś słyszał o tym albo tak gra, i ile w tym prawdy :):)

Link to post
Share on other sites

Mało mnie interesuje co ty tam chcesz przerobić - sorry ale musiałem się odezwać. Kombinujesz i tyle. Najlepiej jakbyś zapytał o te delikatne tematy na jakimś forum coś jak PSPoland gdzie wszyscy pomogą ci jak przerobić swoje urządzenie. Przeróbke na xboxa ma tez bany czy jakoś tak: elektryk z zawodu czy coś w ten deseń. :)

Link to post
Share on other sites

I oby Ci zbanowali tego kloca. Jak się nie ma kasy na grę to się jej nie kupuje - proste.

Tumanku nie zbanują Mi xboxa bo go jeszcze nie mam :) -u :)

Widzę, że bytujemy na różnych poziomach intelektualnych więc domyślam się, że liczyłeś iż domyślę się, że nie posiadasz xboxa.

Uważaj bo się możesz poplątać we własnych "postach". Kiedyś już wspominałeś o tym, że masz xboxa tumanku :)

Link to post
Share on other sites

tak się składa że maiłem przyjemność wymieniać laser w ps3 bo nie wszyscy znajają statystyki żywotności lasera. W każdym razie wiem ze konsole się zużywają, napędy chłodzenia a naprawa to spory wydatek bo laser kosztował mie 350 zł ale sam wymieniałem. było by super jak by producenci pozwolili samemu wyczyścić lub wymienić najczęściej zużywane elementy ale tak nie jest maja to w du**e

Link to post
Share on other sites

tak się składa że maiłem przyjemność wymieniać laser w ps3 bo nie wszyscy znajają statystyki żywotności lasera. W każdym razie wiem ze konsole się zużywają, napędy chłodzenia a naprawa to spory wydatek bo laser kosztował mie 350 zł ale sam wymieniałem. było by super jak by producenci pozwolili samemu wyczyścić lub wymienić najczęściej zużywane elementy ale tak nie jest maja to w du**e

Wiesz jak to jest na zachodzie... coś się zepsuje to nikt się nie bawi w naprawianie.

Link to post
Share on other sites

pastorek -> Jeżeli masz przerobioną konsolę to dostaniesz bana. Niezależnie od tego, czy grasz na oryginałach, mimo przeróbki, czy na kopiach zapasowych.

 

i po co klamiesz ?

Taka jest prawda. Microsoftu nie obchodzi to, czy grasz na oryginałach, czy piratach, jeżeli masz przerobioną konsole. Wystarczy, że podłączy się do XBL i wcześniej czy później zaliczy bana.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

SLIM ZŁAMANY !

 

"Good news as this is the day you've all been waiting for. C4eva in conjuction with Team Jungle have released the Slim version of Lite Touch Firmware. This firmware is for 9504 drives only.

Big thanks to C4eva for the endless hours of dev and the TeamJungle QA team for their outstanding test run."

 

I po co marnować kasę na te wszystkie zabezpieczenia....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...