Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX 360


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Może ktoś mi wytłumaczy dlaczemu nie mogę pocinać w sieci w NFS Pursuit :P

 

Przepustka sieciowa pobrana a tu dalej komunikat że mój profil niema uprawnień by korzystać z usługi xboxlive. Czy to chodzi o abonament ?!

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jedna konsola ma możliwość założenia do 3 kont(nie jestem pewien) LIVE. I każde to konto ma miesiąc chyba nawet gold LIVE. Gdyby kolega miał podpiętego JTAGa, i zmieniałby serial czy jakiś kod po którym konsola jest identyfikowana to tak, mógłby mieć forever free LIVE :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Klawiatura i mysz dla Xboksa 360

<!-- m -->http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165, ... a_360.html<!-- m -->

 

No i to jest fair. Takie coś wykryte na multi powinno być banowane. W ogóle w singlu też, bo są te punkty bonusowe (osiągnięcia) i teraz na padzie chyba by było ciężko zrobić np. 3 headshooty w 3 sekundy, a za pomocą myszki to nic trudnego.

Link to post
Share on other sites

Wiesz w ogóle o czym mówisz? Zephyry i Falcony były awaryjne. Jasperów z RROD'ami jest jak na lekarstwo. Przecież to jest ostatnia generacja tych "starych" Xbox'ów. Poczytaj trochę, dokształć się w tym kierunku, a później wypisuj takie rzeczy na forum.

Edytowane przez Shadowx
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość effendi360

Dzięki moim wtykom dorwałem Call of Juarez The Cartel na Xa.

Przestrzegam od razu przed zakupem tego tytułu jeżeli ktoś ma taki zamiar. Oprawa i mechanika rozgrywki jest tak archaiczna, że niektóre produkcje sprzed 3 lat na tą konsolę wyglądają lepiej.

Pytanie, które od razu ciśnie mi się na usta to: po kiego grzyba oni dalej klepią gry na tym piepszonym Chrome Engine ???!!!!! I to już jego piąta odsłona !!! Albo ta konsola po prostu nie potrafi tego dźwignąć albo... no ja nie wiem bo to co widzę w grze nijak ma się do tego co oni prezentują na np takich filmikach:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TKqnVrtyKYw

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Tak, bo pisanie gier pod Xboxa jest dużo łatwiejsze.

Ile jest gier na PS3, które wykorzystują więcej niż 60% mocy obliczeniowej procesora?

Jestem pewien, że niewiele.

Twórcy GoW III i KZ II przyznali, że użyli 60% mocy Cella.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ale multiplatformowe z reguły wychodzą na nim lepiej wyglądające

 

Zapomniał, że takie hiciory jak GTA 4 czy Read Dead Redemption mają tak na pS3 pocięty framerate, że nie da się grać.

Edytowane przez D.A.K
reg - 2c
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Twórcy GoW III i KZ II przyznali, że użyli 60% mocy Cella.

 

Nawet jeśli co tam było takiego np GOW III wielkiego, żeby miało obciążać tak bardzo ?

Statyczne lokacje bez jakiejkolwiek możliwości interakcji, przepełnione skryptami, kilka ludzików na ekranie, natychmiast znikająca krew i ciała... Mi osobiście i tak Dante Inferno się bardziej podobał - dużo ciekawsze lokacje i miażdżący dźwięk. Gdy rozwinęło się umiejętności to każdy potężniejszy cios było prawie, że "czuć" a np w GOW podstawowa broń Kratosa przelatuje przez przeciwników jak przez powietrze - bardzo mi się to nie podobało. Jedynie rękawice dawały radę bo faktycznie było czuć power uderzeń.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wFy02tetTbI

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...