Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

W2 i Skyrim łączy przede wszystkim fakt, iż są to gry RPG. I z grubszą tyle, porównywanie tych tytułów nie ma sensu. To jakby porównywać serię FF do gier od BioWare. Niby można, ale nie o to chodzi.

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Wiesiek też robiony pod konsolę, ale jednak CD Projekt nie olewa pecetowców. :P Co nie zmienia faktu, że jak dla mnie Skyrim niszczy Wieśka klimatem (no, chyba że mowa o pierwszym W, a nie o WII).

Wiedźmin 2 był całkowicie robiony pod PC'ty panie znawco. Tylko potem zaczęli pracować nad portem do X360(obcinanie tekstur itp)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jojczycie na te konsole jak te CIOTY. Konsole to, konsole tamto. Prawda jest taka, że rynek konsol oferuje bardzo wiele świetnych gier i gdyby nie konsole to pecet nie dostałby wielu świetnych gier, które dostał. Mam xa i ps3. Jedyne co mnie na obecną chwilę od nich odrzuca to jakość grafiki. Niestety jest to sprzęt stary. Na szczęście w 2012 jest premiera nowego nintendo i może coś w tym temacie się ruszy. Poza tym nie będzie gier robionych pod pc dopóki miliony ludzi będą ściągać piraty ! Cracka to każdy łepek 11sto letni umie w grać. Z konsolą jest już gorzej. Takie PS3 na obecną chwilę jest nie przerabialne a nad Xem trzeba się trochę napocić.

Dochodzi do tego sprzedaż: NAJGORZEJ sprzedająca się gra z 50 najlepiej sprzedających się w tej dekadzie to The Legend of Zelda na Wii, której poszło 5.26 MILIONA egzemplarzy gdzie wasz kochany wiesiu do dziś sprzedał zaledwie milion. Do tego dochodzi rynek japoński gdzie króluje PS3 (jak i ps2 do tej pory) i gry o których żeście nigdy nie słyszeli rozchodzą się tam w milionach. Amen.

Link to post
Share on other sites

Wiedźmin 2 był całkowicie robiony pod PC'ty panie znawco. Tylko potem zaczęli pracować nad portem do X360(obcinanie tekstur itp)

To ciekawe dlaczego na wszystkich pokazach prezenter grał na X-sie i dlaczego sterowanie jest konsolowe. ;)

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Panowie, czy wyście się nie zapomnieli? Temat brzmi "THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM" a nie "KONSOLE VS PC".

 

Co do Skyrima, bardzo fajna gra, graficznie może nie powala, chociaż i tak jest dobrze. Może wyjdą jakieś patche poprawiające to, albo mody. Jednak największym atutem TESów jest fabuła, i mnóstwo side questów. Mam nadzieję, że w piątej części jest ona równie dobra albo i lepsza jak w poprzednikach.

Link to post
Share on other sites

Nie róbcie burdelu w temacie o Skyrim.

 

 

Gra jest fajna i ma klimat. Nie szaleje graficznie choć pogoda mi się bardzo podoba.

Gra z lekka stała się Fallout'em w epoce wikingów, niż tym czym był kiedyś Morrowind.

 

 

Podoba mi się bardzo ekran rozwoju postaci i naprawdę trzeba skupić się na jednej głównej profesji oraz zaledwie kilku pomniejszych

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Z wampiryzmem fajna sprawa. Zagłębiłem się w temat, poczytałem, niezłe moce się dostaje tylko problem taki, że aby wejść w najwyższe stadium trzeba głodować a wtedy w nocy nie masz co się ludziom pokazywać bo atakują. Fajna sprawa ale zostawię to sobie na później. Jakby ktoś się zaraził, a na pewno zarazi ;) to walić do mnie, powiem jak się odwampirzyć.

 

p.s

 

8 smoków na koncie :D

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...