Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

W pewnym sensie tak będzie. Nie sądzę żeby zrezygnowali z obecnej w Oblivionie opcji szybkiej podróży i interaktywnej mapy.

Co do misji - to największa bolączka gier, czyli jak to zrobić żeby to "oskryptowane" życie w komputerze nie nudziło graczy ;)

IMO pozostaje postawić na fabułę bo nawet najprostsza misja w stylu "zawieź towar do XXXX" będzie ciekawa jeżeli wplecie się to w coś większego.

 

edit

 

Tak przy okazji, nie wiem czy było bo tak dokładnie nie śledzę tematu:

- widzę że wypuszczą również wersję kolekcjonerską - tutaj szczegóły. Niecałe 150 Euro czyli u nas przynajmniej 600 zł :>

Edytowane przez bchrubas
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o action rpg to moim zdaniem numerem jeden jest Gothic I, a za nim II. Chodzi o to, że Piranha Bytes stworzyła tam świat, który wręcz porywa do ekploracji aż do finału gry. Żadne miejsce, żadna jaskinia nie jest taka sama jak poprzednia. Aż chce się (chciało się) latać i odkrywać. Oblivion niestety w tej kwestii leży. Ma świat, który nie porywa do eksploracji, a poza tym po krótkim czasie wiemy, że widzieliśmy już wszystko. Poza tym system walki w Gothic jest ciekawszy, przechodzenie od zera (dwa ciosy na krzyż i koślawe ruchy) do bochatera (zaawansowane płynnie prowadzone combosy) dawała ogromną frajdę i zachęcało do dalszej gry, zdobywania doświadczenia i "upgreadowania" bohatera co było też niezbędne by przeżyć parę sekund w niektórych lokacjach lub osiągnąć jakiś cel. Poza numerkami w tabeli było widać jak zmienia się postać. Oblivion tu znowu leży. Po tygodniu z grą nasza postać walczy identycznie jak na starcie. Poza wartościami w statystykach niewiele się zmieniła. Można się dostać wszędzie nawet na levelu 0. Co tu dużo gadać. Ludzie, którzy zrobili G1 mieli łeb na karku w kwestii grywalności.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

jest na steam, już mam swoją kopię pre-loadowaną (pomimo tego, że kupiłem płytkę), czekam na tylko zielone światło w zasadzie jak gra wychodzi na steam to posiadanie płyty to chyba tylko dodatek kolekcjonerski, bo liczy się tylko klucz

Niestety, mam tutaj strasznie nędzny internet z limitami, więc chyba pozostaje płyta. Ewentualnie kupię klucz po zmianie usługodawcy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...